Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарРОЗПОЧАТО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

З 15 березня 2018 року розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.
У конкурсному відборі беруть участь подані місцевими, центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку інвестиційні програми і проекти.
Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних нормі стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
Крім того, однією з умов відбору для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) є наявність актуальної проектної документації.
За додатковою консультацією звертатись за телефонами (0472)  37-31-91, 37-22-69.

Переглядів: 194
 
You are here: