Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ Києві відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

За сприяння Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадської організації «Екологічні Ініціативи» в рамках впровадження Реанімаційного пакету реформ 3 квітня відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування». Захід відбудеться в м. Києві, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2-й поверх, офіс 21.

Мета тренінгу – мотивувати представників органів місцевого самоврядування організувати ефективну систему поводження з відходами з метою охорони довкілля, життя та здоровя громадян.

На тренінгу обговорюватимуться питання з організації та контролю органами місцевого самоврядування поводження з відходами, можливостей залучення інвестицій, державно-приватного партнерства, міжнародної допомоги з вирішення проблем відходів у населених пунктах, а також найкращі європейські практики у цій сфері.

Захід стане майданчиком для обговорення з представниками органів місцевого самоврядування проблемних питань поводження з побутовими, небезпечними відходами, шляхів їх вирішення, організації підготовки регіональних планів управління відходами на виконання Національної стратегії поводження з відходами.

Всі витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням оплачуються організатором. Детальну інформацію щодо участі можна отримати у Міжнародної громадської організації «Екологія-Право-Людина», контактна особа Мар’яни Балагаш, тел. +380322257682, e-mail: o Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

 

Переглядів: 323
 
You are here: