Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВерховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України»

22 березня 2018 року Верховна Рада України з метою врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям більшістю голосів народних депутатів ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Внесення змін до Закону України  «Про природно-заповідний фонд України» покликане забезпечити ефективну реалізацією державної політики у сфері заповідної справи, забезпечити збереження, відновлення та стале використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

Переглядів: 287
 
You are here: