Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар22 березня відзначаємо Міжнародний день води

2 грудня 1992 року Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня води 22 березня, починаючи з 1993 року. Відтоді Всесвітній день води святкується щорічно.

Всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння необхідності збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи низку заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження та поліпшення якості водних екосистем.

Основними цілями проведення свята є:

- сприяння прийняттю відповідних рішень для вирішення проблеми забезпечення населення питною водою;

- інформування громадськість про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води та водних ресурсів в цілому;

- залучення якомога більшої кількості країн, організацій, громадян до відзначення.

Тема відзначення Всесвітнього дня води в 2018 році є «Природа для води» і зосереджує увагу на важливості доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами, використання природних факторів для подолання водних проблем XXI століття.

Залежність суспільства від водних ресурсів не зменшується, а весь час зростає, підвищуються вимоги до якості води. Дефіцит водних ресурсів або незадовільна їх якість становить загрозу розвитку суспільства. Всесвітній День Води має привернути увагу до необхідності покращення якості води, підтримання здорових екосистем і підвищити екологічну свідомість громадян.

Тому кожен з нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення та викличе почуття поваги до себе та інших!

 

 

 

Переглядів: 330
 
You are here: