Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулося засідання колегії облдержадміністрації

11 грудня 2017 року відбулося засідання колегії облдержадміністрації на якій розглядалося питання про стан поводження з твердими побутовими відходами в області.

Начальником управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Оленою Звягінцевою поінформовано про проблемні питання у сфері поводження з твердими побутовими відходами в області, акцентовано увагу  на приорітетних напрямках роботи органів влади на місцях та наголошено на актуальних питаннях сьогодення, зокрема:

1. Інвентаризації полігонів та сміттєзвалищ ТПВ.

2. Впровадженні роздільного збирання корисних компонентів побутових відходів.

3. Інтерактивній мапі сміттєзвалищ.

4. Екоподатку за розміщення відходів.

5. Конкурсному відборі природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

6. Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

7. Напрацювання пропозицій із розроблення Національного плану управління відходами.

8. Впровадженні комплексної системи поводження з ТПВ з урахуванням принципу розподілу території області на Черкаську, Золотоніську та Уманську зони.

9. Повноважень місцевих органів виконавчої влади у період процесу “Децентралізації влади”.

 На сьогоднішній на виконання  Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, затвердженої розпорядження  Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 №820, обласною державною адміністрацією утворюється робоча група для напрацювання пропозицій до Національного плану управління відходами.

Стратегією передбачено як розробка національного, так і регіональних планів щодо її практичної реалізації.

За результатами колегії у сфері поводження з твердими побутовими відходами надано відповідні доручення в межах повноважень.

 

 

Переглядів: 275
 
You are here: