Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулося засідання круглого столу

25 травня в приміщенні  Черкаської обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: "Основні проблеми у сфері охорони водних ресурсів області і шляхи їх вирішення. Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття".

Організатором засідання круглого столу виступило Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

Участь у засіданні взяли представники: Черкаського регіонального управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, Управління лісового та мисливського господарства, Управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області.

В ході засідання були обговорені питання щодо основних проблем у сфері охорони водних ресурсів області та шляхів їх вирішення, надана інформація про проведення заходів спрямованих на поліпшення стану поверхневих водних об`єктів області.

При обговоренні питання щодо збереження біорізноманіття наголошено на тому, що вирішення питання його збереження лише шляхом створення заповідних об`єктів є недостатнім. Турбота про біорізноманіття має стати невід’ємною складовою таких галузей як агропромисловий комплекс, рибальство і лісівництво. Ці сектори економіки безпосередньо залежні від біорізноманіття та безпосередньо на нього впливають.

На завершення учасники круглого столу акцентували, що питання збереження поверхневих вод і біорізноманіття складні та багатогранні. Тому перш за все необхідно спрямувати спільні зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадян для їх практичного вирішення.

 

 

Переглядів: 325
 
You are here: