Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбувся другий етап семінару "Розвиток заповідної справи на Черкащині"

24 травня 2016 року на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (далі – обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації) відбувся другий етап семінару на тему: "Розвиток заповідної справи на Черкащині" для посадових осіб органів місцевого самоврядування Золотоніського, Канівського, Чигиринського та Черкаського районів.

Семінар організовано управлінням екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації спільно з обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Участь у семінарі взяли представники громадських організацій та науковці області: кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри екології та агробіології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Спрягайло О.В.; кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства Канівського гуманітарного інституту Уманського педагогічного університету імені П.Тичини Чорна Л.О.; голова Черкаської організації Українського товариства охорони природи Чорний М.Г.; представник неурядової міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" Тестов П.С. та головний спеціаліст відділу земельних та водних ресурсів, заповідної справи, економіки природокористування, взаємодії із ЗМІ управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Капітонов Р.С.

В рамках семінару присутніх ознайомлено з основними принципами збереження живої природи на охоронюваних природних територіях. Розглянуто економічні аспекти розвитку громад на територіях національних парків та основи фандрейзингу.

Для посадових осіб органів місцевого самоврядування Золотоніського, Канівського, Чигиринського та Черкаського районів методистом навчально-методичного відділу Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Московою О.С. проведено комплексне тестування, за результатами якого було видано відповідні свідоцтва.

 

Переглядів: 346
 
You are here: