Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарМінприроди України визначено основні пріоритети розвитку на 2016 рік

На нараді Міністерства екології та природних ресурсів України з представниками обласних державних адміністрацій, що відбулась 18 травня 2016 року, окреслено основні пріоритети розвитку на 2016 рік.

Участь у нараді взяли також депутати профільного комітету Верховної ради, спеціалісти міністерства екології та природних ресурсів України, представники громадських організацій.

Під час наради Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак акцентував увагу на чотирьох основних пріоритетах діяльності в природоохоронній сфері на 2016 рік, а саме:

1. Гармонізація українського природоохоронного законодавства з нормами законодавства Європейського Союзу (далі – ЄС) шляхом приведення чинного природоохоронного законодавства до вимог ЄС відповідно до планів імплементації Директив ЄС та розробки нового Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

2. Боротьба з корупцією та забезпечення прозорості в природоохоронній сфері. Найпершим кроком у боротьбі з корупцією в природоохоронній сфері стане реформування системи державного природоохоронного нагляду та впровадження електронного урядування.

3. Впровадженням нової політики поводження з відходами.

4. Підвищення рівня екологічної безпеки в зоні відчуження.

 

Переглядів: 412
 
You are here: