Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбувся перший тур семінару "Розвиток заповідної справи на Черкащині"

17 травня 2016 року на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (далі – обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації) відбувся перший тур семінару на тему: "Розвиток заповідної справи на Черкащині" для посадових осіб органів місцевого самоврядування Золотоніського, Канівського, Чигиринського та Черкаського районів.

Семінар організовано управлінням екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації спільно з обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Участь у семінарі взяли заступник начальника управління - начальник відділу земельних та водних ресурсів, заповідної справи, економіки природокористування, взаємодії із ЗМІ управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Довга Л.В., науковці області: кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства Канівського гуманітарного інституту Уманського педагогічного університету імені П.Тичини Чорна Л.О., голова Черкаської організації Українського товариства охорони природи Чорний М.Г., старший викладач Кафедри хімії та хімічної технології неорганічних речовин Будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету Фоміна Н.М.

В рамках семінару присутніх ознайомлено з основними засадами державної політики в галузі заповідної справи та формування екологічної мережі, повноваженнями органів місцевого самоврядування у зазначеній галузі. Розглядались історичні та сучасні аспекти найоптимальнішої і найпоширенішої форми гармонізації інтересів природи і людини, висвітлювались питання щодо необхідності створення та функціонування на території області національних природних парків, обговорювався український та зарубіжний досвід з даного питання.

 

 

 

 

Переглядів: 372
 
You are here: