Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар4 травня в режимі on-line відбулося чергове засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Попередньо відібрано 10 проектів, серед яких найвищі бали отримали проекти "Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Гагаріна в м. Городище Черкаської області", "Реконструкція окремих об´єктів каналізаційних очисних споруд м. Чигирин Черкаської області", "Реконструкція напірного колектора господарсько-побутової каналізації від КНС до очисних споруд каналізації м. Жашків Черкаської області", "Розчистка русла для підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Босівка в адміністративних межах Босівської сільської ради Лисянського району" та інші.

З метою забезпечення фінансування у 2016 році якомога більшої кількості природоохоронних заходів на засіданні Комісії прийнято рішення про необхідність направлення листів на заявників, проекти яких набрали найбільшу кількість балів, щодо збільшення обсягів співфінансування проектів з місцевих бюджетів.

У разі збільшення обсягів співфінансування з місцевих бюджетів перелік відібраних природоохоронних проектів може бути розширено та проведено повторне засідання.

 

 

 

Переглядів: 316
 
You are here: