Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Про прес-конференцію

20 грудня в прес-центрі Кабінету міністрів України відбулася підсумкова прес-конференція міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Під час прес-конференції Міністр  розповів про  результати роботи Мінприроди за 2017 рік.

 

Набув чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»

18 грудня 2017 року набув чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля».

Детальніше...
 

Міністр екології та природних ресурсів підписав наказ про внесення лося європейського до Червоної книги України

Про це йдеться на сторінці Остапа Семерака у мережі Фейсбук. Наказом вносяться зміни до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України (тваринний світ).

Детальніше...
 

Наближаються різдвяні та новорічні свята

В області розпочалася підготовка до різдвяних та новорічних свят. Багато українських родин зустрічатимуть свята з ялинками. А тому з наближенням до свят все більшої актуальності набуває питання придбання ялинок.

Детальніше...
 

Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

11 грудня 2017 року відбулося засідання колегії облдержадміністрації на якій розглядалося питання про стан поводження з твердими побутовими відходами в області.

Детальніше...
 

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Шановні мешканці Черкащини! Управління екології та природних ресурсів вітає вас з Днем місцевого самоврядування!

Враховуючи велике  значення  місцевого   самоврядування   для розвитку   народовладдя,  демократизації  суспільних  відносин  та зміцнення української державності Указом Президента України 7 грудня вставлено Днем місцевого самоврядування. Саме цього дня у 1990 році Верховна Рада Україна прийняла Закон України «Про місцеве самоврядування».

 

   

Президент має намір ініціювати референдум щодо вступу України в НАТО та ЄС

Президент Петро Порошенко твердо переконаний, що український народ підтримає питання про вступ України до НАТО та членство у Євросоюзі на референдумі.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 37
You are here: