Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ОЗОНОВОГО ШАРУ ЗЕМЛІ

16 вересня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

Детальніше...
 

Остап Семерак: «Україна є активною у виробленні правил Паризької кліматичної угоди»

Україна залишається надійним міжнародним партнером у втіленні Паризької кліматичної угоди та продовжує брати активну участь у виробленні «Книги правил», яка дозволить реалізувати документ на практиці. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, доповідаючи під час парламентських слухань, присвячених виконанню Україною міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату.

Детальніше...
 

Уряд підтримав розроблений Мінприроди законопроект, який передбачає поступову відмову України від озоноруйнівних речовин

Кабінет Міністрів розглянув та підтримав розроблений Мінприроди законопроект «Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази», який створює передумови для зменшення споживання та виведення з обігу цих речовин. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, законопроект розроблено на виконання Україною міжнародних зобов’язань, зокрема, Монреальського протоколу та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 

Детальніше...
 

Мінприроди виступає за суттєве підвищення штрафів за випалювання рослинності

Мінприроди пропонує збільшити у кілька десятків разів штрафи за самовільне випалювання рослинності. Про це повідомив Міністр екологіі та природних ресурсів України Остап Семерак

Детальніше...
 

Відбулася нарада щодо поводження з відходами пестицидів в області

Перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль  провів нараду щодо поводження з небезпечними відходами, які є на території області.

Детальніше...
 

У Черкасах відбулася «Міжнародна ніч кажанів»

З метою привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих Міністерство екології та природних ресурсів України звернулося до обласної державної адміністрації з пропозицією проведення акції «Міжнародна ніч кажанів».

Детальніше...
 

Ні – зміні клімату! Впроваджуйте заходи по скороченню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Найбільш важливими причинами зміни клімату є: зміни інтенсивності сонячної радіації, зміни в циркуляції світового океану та вплив людської діяльності або антропогенний фактор. 
Основним факторами антропогенного впливу на клімат є збільшення викидів парникових газів в атмосферному повітрі внаслідок роботи промислових підприємств, теплових електростанцій та автотранспорту.

Детальніше...
 

У Черкаському зоологічному парку відбудеться «Міжнародна ніч кажанів»

За інформацією, розміщеною на офіційні сторінці Черкаського зоопарку у соціальній мережі Фейсбук з метою привернення уваги громадськості до проблем рукокрилих та їх охорони 1 вересня заплановано проведення науково-популярного заходу «Міжнародна ніч кажанів». Під час заходу відвідувачі зможуть прослухати лекцію на тему: «Кажани, значення в природі і житті людини», задати питання фахівцям; також буде проведено заочний конкурс дитячих малюнків (діти приносять з собою вже готові малюнки), безкоштовну екскурсію по зоопарку для переможців конкурсу,  майстер-клас з дистанційних методів досліджень рукокрилих. Повідомити про участь у заході можна за посиланням
Детальніше...
 
Сторінка 8 з 48
You are here: