Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

 

До уваги суб’єктів господарювання ! Перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами стосовно яких Мінприроди винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років

До Черкаської обласної державної адміністрації надійшов лист Міністерства екології та природних ресурсів України  щодо інформування су’єктів господарювання про ліцензіатів, відносно яких Мінприроди України прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Детальніше...
 

17 червня відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою

День проголошений 1995 року Генеральною Асамблеєю ООН (резолюція A/RES/49/115) у зв'язку з річницею від дня прийняття 1994року Конвенції ООН по боротьбі з опустеленням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році.

Детальніше...
   

Конкурси. Гранти

Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації підготував бюлетень "Гранти. Конкурси". Пропонуємо ознайомитися з актуальними грантами та конкурсами.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 6 по 9 червня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

5 червня відзначається свято - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Забезпечення реалізації на території області державної політики в галузі охорони навколишнього природного середовища здійснює Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Управління привітало вихованців підшефного закладу із Міжнародним днем захисту дітей

Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров`я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 33
You are here: