Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Стан довкілля Черкаської області у березні 2017 року

Державний моніторинг стану атмосферного повітря в місті Черкаси проводиться лабораторією Черкаського обласного центру з гідрометеорології (ЦГМ) на трьох стаціонарних постах: ПСЗ № 2 – центр міста, вул. Святотроїцька, 68; ПСЗ № 3 – мікрорайон Дніпровський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 146; ПСЗ № 4 – південно-західний мікрорайон, вул. Олени Теліги, 4.

Детальніше...
 

22 квітня відзначаємо Міжнародний день Землі

Україна разом з усим прогресивним людством 22 квітня відзначає День Землі. В цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем природи люди проводять різноманітні корисні та цікаві заходи, спрямовані на об'єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Детальніше...
 

В Одесі відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

За інформацією Торгово-Промислової Палати України наданої до Кабінету Міністрів України, 27 квітня 2017 року у м. Одеса відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики можливості і перспективи» (далі – Форум).

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 10 по 14 квітня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

До уваги зацікавлених організацій та установ!

6 - 8 червня цього року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) планується проведення 10 ювілейного Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України».

Детальніше...
 

Конкурси. Гранти

Департамент регіонального розвитку облдержадмінстрації підготував бюлетень "Гранти. Конкурси". Представляємо вашій увазі перелік конкурсів та грантів, які стосуються природоохоронної сфери.

Детальніше...
 

До уваги громадян! Випалювання сухої трави – небезпечне!

Навесні загострюється проблема спалювання сухої трави, стерні, рослинних залишків, а подекуди й умисного спалювання сміття. Окрім безпосередньої загрози людському здоров'ю, ці явища можуть призвести до того, що вогонь з полів та подвір'їв перекидається на лісосмуги, які з ними межують, та на інші ділянки і можуть загрожувати масштабними пожежами.

Детальніше...
 

В місті Черкаси відбувся День благоустрою

8 квітня в рамках Всеукраїнської компанії "За чисте довкілля" відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р в місті Черкаси відбувся День благоустрою. Також на виконання Указу президента України від 06.08.98 № 855/98 в цей день відбувся День довкілля.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 30
You are here: