Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 26 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Повідомлення про виїзний прийом

Відповідно до графіку проведення особистих прийомів громадян 26 жовтня 2017 року у приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Тривають роботи щодо створення НПП «Холодний Яр»

За інформацією прес-служби обласної державної адміністрації, в області напрацювали проект майбутнього НПП «Холодний Яр».

Детальніше...
 

2 листопада 2017 року у Києві відбудеться семінар "Технології поводження з ТПВ та їх місце у ієрархії поводження з відходами"

2 листопада 2017 року Представництво Групи молодих фахівців ISWA в Україні запрошує взяти участь у  семінарі "Технології поводження з ТПВ та їх місце у ієрархії поводження з відходами".

Детальніше...
 

Круглий стіл

20 жовтня 2017 року представниками управління взято участь у круглому столі на тему: «Впровадження Закону України «Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів» (далі-Протокол) та про використання екологічного податку», який відбувся в приміщенні Верховної ради України за ініціативи Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 

Відбулося засідання обласної комісії з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

13 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання комісії обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів (далі – МВВ), яка утворена відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 22.09.2014 № 343.

Детальніше...
 

Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів

На координаційній нараді, яка відбулася 09.10.2017 в обласній державній адміністрації в режимі селекторного зв’язку, начальник управління Звягінцева О.М. виступила з доповіддю "Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів".
Детальніше...
 

Оголошення про проведення конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році

Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  розпочинається приймання документів на конкурсний відбір природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.
Детальніше...
 

Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні проектів нормативно-правових актів

Мінприроди оприлюднило проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII та запрошує 12 жовтня всіх, хто стежить за цією темою, взяти участь у відкритому обговоренні проектів документів. 

 
Сторінка 8 з 36
You are here: