Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 26 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

У Мінприроди України відбулося обговорення проблемних питань реалізації Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

21 листопада представники Черкаської облдеражадмінстрації взяли участь у нараді з роз’яснення та напрацювання плану дій по практичному впровадженню інституту оцінки впливу на довкілля, яка відбулася під головуванням Міністра Остапа Семерака у Мінприроди України.

Детальніше...
 

У Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася нарада стосовно створення національного природного парку «Холодний Яр»

16 листопада під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка відбулася нарада зі створення на Черкащині національного природного парку «Холодний Яр».

Детальніше...
 

Повідомлення про нараду

28 листопада в приміщені Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації відбудеться  нарада щодо координації діяльності у галузі охорони навколишнього природного середовища районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Детальніше...
 

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський“

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом першого заступника очільника області Коваля Віталія Володимировича за участі представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та науковців 09.11.2017 відбулася нарада, присвячена обговоренню питань щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський” (далі – НПП „Середньодніпровський”).

Детальніше...
 

Представником управління взято участь в конференції

Представником управління взято участь в українсько-німецькій конференції на тему "Чиста вода для Корсуня", яка відбулася 15 листопада 2017 року в м. Корсунь-Шевченківський.

Детальніше...
 

У Смілянському районі буде проведено виїзний прийом громадян

16 листопада 2017 року з 11.00 до 13.00 години керівництвом управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації буде проведено особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Смілянської  районної державної адміністрації.

 

Уряд схвалив Національну стратегію управління відходами

8 листопада 2017 Кабінет Міністрів України розглянув та схвалив Національну стратегію управління відходами (далі – Стратегія), яка запроваджує в Україні європейські принципи поводження із усіма видами відходів: твердими побутовими, промисловими, будівельними, небезпечними, відходами сільського господарства.

Детальніше...
 

В облдержадміністрації відбулася наради по водних об’єктах області

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом першого заступника очільника області Віталія Коваля відбулася нарада, яка була присвячена розчистці меліоративних каналів.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 36
You are here: