Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 9 по 12 січня 2018 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

На Черкащині розпочався зимовий облік чисельності мисливських тварин

Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.07.2013 № 215 “Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”, облік мисливських тварин триватиме з 10 січня по 5 лютого  2018 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Детальніше...
 

Відбулася нарада з покращення гідрологічну стану річки Тясмин

Очищення та поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин – серед екологічних пріоритетів на цей рік. Основні заходи, спрямовані на відновлення Тясмину, обговорили на нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 2 по 5 січня 2018 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Наказ про внесення лося європейського до Червоної книги України зареєстровано в Міністерстві юстицій України

Мін’юст в останні дні грудня зареєстрував наказ Мінприроди про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України. Відтепер лось європейський в Україні належить до червонокнижних тварин і полювання на нього карається законом - повідомляє на своїй сторінці в мережі Фейсбук Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 26 по 29 грудня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

В управління екології та природних ресурсів відбувся семінар „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком“ у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині“

27-28 грудня 2017 року в приміщенні управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, за підтримки Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи і Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи, відбувся тренінг-семінар на тему: „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині.

Детальніше...
   
Сторінка 7 з 37
You are here: