Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 10 по 13 травня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

15 травня – Міжнародний день клімату

Клімат – це багаторічний режим погоди, який притаманний тій чи іншій місцевості на Землі, і є однією з її географічних характеристик.  Глобальний клімат Землі може характеризуватися лише одним параметром – середньорічною температурою поверхневого шару повітря. Багаторічний моніторинг виявив яскраво виражену тенденцію до її підвищення.

Детальніше...
 

Розділення побутових відходів - крок до чистого майбутнього!

Згідно Закону України «Про відходи», поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 3 по 5 травня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Департамент регіонального розвитку облдержадмінстрації підготував бюлетень "Гранти. Конкурси"

Представляємо вашій увазі інформацію таперелік заходів, які стосується природоохоронної сфери.

Детальніше...
 

10 травня 2017 року - Всесвітній день мігруючих птахів

Секретаріати Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS, Бонська конвенція) та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) повідомили, що відзначення у 2017 році Міжнародного дня птахів проходитиме 10 травня.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 24 по 28 квітня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання

Внесено зміни до Водного кодексу України щодо процедури видачі документа дозвільного характеру – дозволу на спеціальне водокористування.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 30
You are here: