Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Вводиться в дію Закон України "Про стратегічну екологічну оцінку"

Закон України "Про стратегічну екологічну оцінку" (СЕО) прийнятий 20 березня 2018 року, набрав чинності 12 квітня 2018 року та вводиться в дію з 12 жовтня 2018 року.

Детальніше...
   

Черкащину з робочим візитом відвідав міністр екології та природних ресурсів

6 жовтня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак відвідав Черкащину в рамкам акції «Дуби Шевченка єднають Україну». 

Детальніше...
 

АНОНС

У суботу, 6  жовтня 2018 року,  міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак перебуватиме з робочим  візитом на Черкащині, де буде  розпочато  загальнонаціональну екологічну акцію «Дуби Шевченка єднають Україну».

Детальніше...
 

На Черкащині оголошені 5 об’єктів природно-заповідного фонду

На другому пленарному засіданні двадцять четвертої сесії депутати своїм рішенням оголосили 5 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:

Детальніше...
 

Міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» запрошує до співпраці

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма для менеджерів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. 

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 10 по 14 вересня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларація про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

В облдержадміністрації проведено нараду щодо стану атмосферного повітря області

14 вересня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо стану атмосферного повітря в області та виконання заходів обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 -2020 за напрямком «Охорона атмосферного повітря». 

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 48
You are here: