Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Кабінет Міністрів України підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

18 липня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів України членами Уряду було прийнято стратегічний документ переходу економіки України на модель низьковуглецевого розвитку, яка передбачає зменшення обсягу викидів парникових газів, відмову від викопного палива і старт інвестування у відновлювальні джерела енергії.

Детальніше...
   

Про необхідність дотримання законодавства в галузі бджільництва

Серйозне занепокоєння викликає порушення агропідприємствами області порядку використання засобів захисту рослин, стимуляторів їх росту, мінеральних добрив, що викликає масову загибель бджіл – повідомляє Урядовий контактний центр.

Детальніше...
 

На фестивалі «Холодний Яр» функціонувала екогалявина

В селі Грушівка Кам’янського району з 6 по 8 липня вчетверте пройшов «Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Захід був і цікавим, і корисним завдяки насиченості подіями та локаціями. Зокрема, під час фестивалю функціонували: музична сцена, гутірковий майданчик, спортивна зона, дитячий майданчик, галявина для військових, відбувалися екскурсії Холодним Яром, діяли виставкові зони, проводилися майстер-класи від майстрів народної творчості тощо.

Детальніше...
 

З 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання»Законом України «Про тваринний світ», а такаж відповідно до розпорядження від 19.04.2018 № 234 «Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області» з 15 по 25 липня на території мисливських господарств області проводиться облік чисельності пернатої дичини.

 

У першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра

Цього річ відзначення припадає на 7 липня. Міжнародний день Дніпра, це свято, приурочене одній з найбільших і повноводних річок у Європі, – Дніпру, що за площею басейну поступається лише Волзі та Дунаю. Відзначається з 2003 року.

Детальніше...
 

7 липня відзначається День працівника природно-заповідної справи України

Ураховуючи вагомий  внесок  працівників природно-заповідної справи  у  збереження  та  відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття,  розвиток територій та об'єктів природно-заповідного фонду України, на підтримку ініціативи    Міністерства охорони навколишнього природного середовища України Указом Президента України від 18 серпня 2009 року № 629 встановлено День працівника природно-заповідної справи.

Детальніше...
 

На колегії облдержадміністрації розглядалося питання про екологічні проблеми області, заходи зі збереження довкілля та реалізацію природоохоронних проектів

 

Враховуючи, що на сьогодні актуальними залишаються проблеми забруднення річок, атмосферного повітря, утворення стихійних сміттєзвалищ, перевантаження існуючих полігонів твердих побутових відходів, розширення мережі заповідних територій області, увагу на реалізації природоохоронних проектів та заходів в напрямку вирішення зазначених екологічних проблем було акцентовано на колегії обласної державної адміністрації, які відбулася 03.07.2018 року.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 44
You are here: