Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Колектив Департаменту надає посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані

Пролита кров і втрачені життя громадян в мирний час. Це найстрашніше, що може трапитись. Керівництво та колектив Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації висловлює глибоке співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

Світла їм пам’ять.

Колектив Департаменту одноголосно вирішив надати посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані.

 

 

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають до себе увагу своєю красою і тим, що це перші розквітлі рослини після довгої зими. На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але, з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей.

Детальніше...
 

3 березня - Всесвітній день дикої природи

Сьогодні, в епоху індустріалізації та високих технологій, перед людством постала глобальна проблема збереження довкілля та його окремих складових. Україна, взяла на себе низку міжнародних зобов'язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року у м. Вашингтоні. Виконання CITES повинно сприяти усуненню економічної зацікавленості в процесі використання дикої флори і фауни шляхом обмеження їхнього переміщення за межі країн, які є ареалом їхньої ж географічної популяції. Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.

Детальніше...
 

До уваги громадськості області!

12 квітня 2014 року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!". Мета акції "Зробимо Україну чистою!" - звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.

Детальніше...
 

Професійне навчання – впевнений крок до ефективного виконання посадових обов’язків

13 лютого 2014 року начальником відділу земельних ресурсів, заповідної справи, біорізноманіття та розвитку екомережі Довгою Людмилою Володимирівною в рамках семінару з підвищення кваліфікації  для посадових осіб органів місцевого самоврядування (землевпорядників сільських, селищних рад) проведено тематичну зустріч: «Дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок».

Детальніше...
 

Всеукраїнська екологічна ліга Центр муніципальних технологій проводять семінар "Роздільне збирання побутових відходів в Україні: проблеми та перспективи"

20 лютого 2014 року в м. Києві відбудеться семінар "Роздільне збирання побутових відходів в Україні: проблеми та перспективи".

Детальніше...
 

2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

 

Ще назва є, а річки вже немає.
Усохли верби, вижовкли рови,
І дика качка тоскно обминає
Рудиментарні залишки багви

Серед природних систем нашої планети водно-болотні угіддя займають особливе місце. Якщо ліси вважають легенями біосфери Землі, то річкову мережу континентів можна назвати кровоносною системою наземних ландшафтів, завдяки якій відбувається обіг значної частини речовин, що забезпечують їх життєдіяльність.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що з метою оперативного прийому звернень громадян 03 лютого 2014 року з 15.00 до 17.00  керівництво Департаменту здійснюватиме прямий телефонний зв'язок «Гаряча лінія».

Звертайтесь за тел.: 63-36-55  

 
Сторінка 54 з 54
You are here: