Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Порядок одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Атмосферне повітря є одним з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища. Так, без їжі людина може обходитись 5 тижнів, без води – 5 днів, а без повітря – 5 хвилин.

Детальніше...
 

Концепція Зеленого офісу

Люди проводять більшу частину свого життя в приміщенні. Вчені довели, що 93 % часу ми проводимо в замкнутому просторі, 5 % в переповненому і задушливому транспорті і лише 2 % – на вулиці (причому, не завжди на свіжому повітрі). Ось тому-то й надзвичайно важливо, щоб приміщення, де людина проводить практично все життя, були екологічно безпечними.

Детальніше...
 

До уваги власників відходів (керівників підприємств, установ, організацій, ФОП, голів сільських/селищних/міських рад)!

 Нагадуємо, що згідно пункту а статті 32 Закону України "Про відходи" забороняється вести будь-яку господарську діяльність, пов'язану з утворенням відходів, без одержання від уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами лімітів на обсяги утворення та розміщення відходів.

Детальніше...
 

Колектив Департаменту надає посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані

Пролита кров і втрачені життя громадян в мирний час. Це найстрашніше, що може трапитись. Керівництво та колектив Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації висловлює глибоке співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

Світла їм пам’ять.

Колектив Департаменту одноголосно вирішив надати посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані.

 

 

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають до себе увагу своєю красою і тим, що це перші розквітлі рослини після довгої зими. На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але, з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей.

Детальніше...
 

3 березня - Всесвітній день дикої природи

Сьогодні, в епоху індустріалізації та високих технологій, перед людством постала глобальна проблема збереження довкілля та його окремих складових. Україна, взяла на себе низку міжнародних зобов'язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року у м. Вашингтоні. Виконання CITES повинно сприяти усуненню економічної зацікавленості в процесі використання дикої флори і фауни шляхом обмеження їхнього переміщення за межі країн, які є ареалом їхньої ж географічної популяції. Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.

Детальніше...
 

До уваги громадськості області!

12 квітня 2014 року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!". Мета акції "Зробимо Україну чистою!" - звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.

Детальніше...
 

Професійне навчання – впевнений крок до ефективного виконання посадових обов’язків

13 лютого 2014 року начальником відділу земельних ресурсів, заповідної справи, біорізноманіття та розвитку екомережі Довгою Людмилою Володимирівною в рамках семінару з підвищення кваліфікації  для посадових осіб органів місцевого самоврядування (землевпорядників сільських, селищних рад) проведено тематичну зустріч: «Дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок».

Детальніше...
 
Сторінка 52 з 53
You are here: