Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В Управлінні екології та природних ресурсів відбулася координаційна нарада із представниками райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад

15 лютого 2018 в приміщенні Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації проведено нараду із представниками Городищенської, Драбівської, Кам’янської районних державних адміністрацій, Смілянської і Канівської міських рад, Мліївської, Степанецької, Михайлівської об’єднаних територіальних громад стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

В Управлінні екології та природних ресурсів відбудеться координаційна нарада із представниками органів місцевого самоврядування

15 лютого 2018 року об 11.00 в приміщенні Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбудеться нарада щодо координації діяльності у галузі охорони навколишнього природного середовища із представниками районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад.

 

Відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Управління екології та природних ресурсів спільно з Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького виступило співорганізатором регіонального круглого столу, приуроченого до Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 29 січня по 2 лютого 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
   

2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь

Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування – Рамсар, Іран) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року.

Детальніше...
 

Взято участь у Робочій групі Міністерства екології та природних ресурсів України з розроблення Національного плану управління відходами

30 січня 2018 року начальником управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Звягінцевою Оленою  взято участь у робочій нараді членів Робочої групи з розроблення Національного плану управління відходами, яка відбулася у Міністерстві екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди).

Детальніше...
 

Проведено виїзний прийом громадян у м. Смілі

31 січня представником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у м. Смілі.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 37
You are here: