Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб’єктів господарювання області!

З 3 по 4 жовтня 2017 року у м. Києві відбудеться міжнародна виставка обладнання та технологій для збору і переробки відходів «Waste Management 2017».

Детальніше...
 

Україна – НАТО. Співробітництво в сфері науки та охорони довкілля

З метою реалізації в області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України розроблено План заходів на 2017 рік.
Детальніше...
 

Триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

До 27.09.2017 року триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.
Детальніше...
 

Внесено зміни до обласної програми охорони навколишнього природного середовища

Враховуючи пропозиції Лисянської районної державної адміністрації, Буцької селищної ради Маньківського району, структурних підрозділів обласної державної адміністрації на пленарному засідання шістнадцятої сесії обласної ради яке відбулося 8 вересня 2017 року прийнято рішення про внесення змін до обласної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки (далі - Програма), зокрема:
Детальніше...
   

Оголошення про укладання договору з переможцем допорогової закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
Детальніше...
 

Президент підписав Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат". Документ був схвалений Верховною Радою 23 травня. Про це йдеться у повідомленні офіційного інтернет-представництва Президента України.

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у Городищенській райдержадміністрації

30 серпня 2017 керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Городищенській райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 33
You are here: