Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 6 по 9 червня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

5 червня відзначається свято - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Забезпечення реалізації на території області державної політики в галузі охорони навколишнього природного середовища здійснює Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Управління привітало вихованців підшефного закладу із Міжнародним днем захисту дітей

Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров`я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

Детальніше...
 

Проведено засідання Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи

30 травня 2017 року в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка НАН України проведено засідання Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи.

Детальніше...
 

Визначено остаточний перелік природоохоронних проектів та заходів, які пройшли конкурсний відбір

Цьогоріч рішенням обласної ради передбачено 14,088 млн грн коштів обласного бюджету, спрямованих на реалізацію проектів та заходів, які пройшли конкурсний відбір.

Детальніше...
 

Проведено координаційну нараду із районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами міст обласного значення

31 травня в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за участю представника Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено координаційну нараду із посадовцями Городищенської, Канівської, Кам’янської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів Канівської, Смілянської міських рад стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

До дня працівників водного господарства

День працівників водного господарства, який відзначається щорічно в першу неділю червня – це професійне свято, започатковане Указом Президента України від 18 березня 2003 року № 226/2003. 

Детальніше...
 

Проведено круглий стіл з метою вирішення проблемних питань у сфері поводження з відходами в області

25 травня 2017 року в обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: "Поводження з відходами в області: проблемні питання, залучення інвестицій та запровадження сучасних технологій". Організатором заходу виступило Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 30
You are here: