Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Вітаємо!

 

Представники Управління взяли участь в обговоренні питань реалізації державної водогосподарської та земельно-екологічної політики та захисту берегів Канівського та Кременчуцького водосховищ

19 листопада 2018 року представники Управління взяли участь в обговоренні питань реалізації державної водогосподарської та земельно-екологічної політики та захисту берегів Канівського та Кременчуцького водосховищ в рамках курсів підвищення кваліфікації за напрямком “Ефективність та екологічна роль берегоукріплювальних споруд”.

Детальніше...
 

15 листопада Всесвітній день вторинної переробки

Щороку 15 листопада у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки.

Детальніше...
 

Мінприроди України оприлюднено проекту Закону України «Про управління відходами»

8 листопада 2018 року Міністерством екології та природних ресурсів України оприлюднено проект Закону України «Про управління відходами».

Детальніше...
   

Відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

За інформацією, надісланою до облдержадміністрації, 4-5 грудня 2018 відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.
Детальніше...
 

Щорічна виставка Waste Air & Gas Management

27-28 листопада 2018 року у виставковому конгрес-центрі Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33), відбудеться щорічна виставка Waste Air & Gas Management, організатор виставки компанія «Бізнес-Форум».
Детальніше...
 

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET - 2018»

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 864-р, відбудеться  Міжнародний форум INNOVATION MARKET- 2018.
 
Детальніше...
 
Сторінка 6 з 48
You are here: