Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 26 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В управління екології та природних ресурсів відбудеться семінар „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком“ у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині“

З метою впровадження основних засад сталого розвитку на Черкащині та реалізації обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки 27 – 28 грудня 2017 року в приміщенні управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Вернигори, 17, каб. 410) заплановано проведення тренінгу-семінару на тему: „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині для представників органів виконавчої влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчих комітетів міст обласного значення.

Детальніше...
 

У Мінприроди відбулося громадське обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель

20 грудня 2017 р. у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося громадське обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель (надалі - Концепція), який був оприлюднений для громадського обговорення за адресою.

Детальніше...
 

Проведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївському районі

21 грудня 2017 року керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївській райдержадміністрації.

Детальніше...
 

Зі Святим Миколаєм!

Керівництво управління 19.12.2017 привітало вихованців Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів із Днем Святого Миколая.

 

Про прес-конференцію

20 грудня в прес-центрі Кабінету міністрів України відбулася підсумкова прес-конференція міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Під час прес-конференції Міністр  розповів про  результати роботи Мінприроди за 2017 рік.

 

Набув чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»

18 грудня 2017 року набув чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля».

Детальніше...
 

Міністр екології та природних ресурсів підписав наказ про внесення лося європейського до Червоної книги України

Про це йдеться на сторінці Остапа Семерака у мережі Фейсбук. Наказом вносяться зміни до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України (тваринний світ).

Детальніше...
 

Наближаються різдвяні та новорічні свята

В області розпочалася підготовка до різдвяних та новорічних свят. Багато українських родин зустрічатимуть свята з ялинками. А тому з наближенням до свят все більшої актуальності набуває питання придбання ялинок.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 36
You are here: