Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Департамент екології та природних ресурсів запрошує ознайомитися із звітом з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області

На виконання вимог Законів України „Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки”, „Про екологічну мережу України”, рішення Координаційної ради з питань формування національної екологічної мережі від 26.11.2013 № 7 затвердженого Мінприроди України, доручення обласної державної адміністрації від 12.12.2013 № 8395/01/01-29 Департаментом спільно з Одеським державним екологічним університетом розроблена Регіональна схема екомережі Черкаської області.

Детальніше...
 

До уваги зацікавлених організацій та установ!

ТОВ "Міжнародний виставковий центр" (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15) запрошує усіх бажаючих прийняти участь у нижчезазначених виставкових заходах, які відбудуться з 4 по 7 листопада 2014 року. Організаторами виставок є Мінрегіони, Мінприроди, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Держводагентство, ТОВ "Міжнародний виставковий центр".

Детальніше...
 

Утворена комісія обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

З метою вирішення питання затвердження паспортів місць видалення відходів, розпорядженням облдержадміністрації № 343 від 22.09.2014 утворена комісія обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів, склад комісії наведений у додатку 1.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду з метою активізації роботи райдержадміністрацій роз’яснення орендарям процедури надання у користування на умовах оренди водних об’єктів

З метою координації діяльності райдержадміністрацій та районних рад щодо активізації робіт з надання в оренду водних об’єктів 25 вересня 2014 року в приміщенні Черкаської районної ради Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації організовано та проведено робочу нараду для представників Городищенської, Золотоніської, Кам’янської, Корсунь–Шевченківської, Смілянської, Черкаської, та Чорнобаївської районної державної адміністрації, Золотоніської та Чорнобаївської районної ради.

Детальніше...
 

Послідовність оформлення договору оренди водного об’єкта, розташованого за межами населеного пункту, за наявності діючого договору оренди земельної ділянки під ним

Розпорядженням облдержадміністрації від 20.06.2014 № 167 затверджені Методичні рекомендації з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів (далі – Методичні рекомендації), розташованих на території області, відповідно до яких визначена процедура надання в оренду водного об’єкту за наявності діючого договору оренди земельної ділянки.

Детальніше...
 

Координація діяльності районних державних адміністрацій щодо порядку користування водними об'єктами на сьогодні виступає одним з пріоритетних напрямків роботи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

22 вересня 2014 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за участі представників служб, які входять до складу Комісії з питань надання в оренду водних об'єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, що не входять до складу певного району, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 20.06.2014 № 167, відбулася робоча нарада з питань надання водних об’єктів в оренду.

Детальніше...
 

Запровадження дієвої співпраці - це вірний напрямок на шляху до ефективного виконання покладених на організацію обов’язків

Інформаційна взаємодія Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Черкаській області влучне рішення для  оперативного вжиття заходів та прийняття  відповідних управлінських рішень в галузі охорони навколишнього природного середовища. Відтепер установи надають інформацію про свою діяльність згідно Порядку здійснення інформаційної взаємодії, затвердженого наказами Департаменту від 18 серпня 2014 року та  Держекоінспекції від 22 серпня 2014 року.

Детальніше...
 

Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації закликає всіх автомобілістів та небайдужих громадян області відмовитись 22 вересня від використання автомобіля, долучитись таким чином, до акції “День без авто”

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак акції “День без авто” проходять за ініціативою громадськості чи місцевих органів влади в окремих містах України.

Детальніше...
 
Сторінка 49 з 52
You are here: