Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Зміна клімату – загроза існуванню людства

Кліматична система – це сукупність компонентів атмосфери, гідросфери, біосфери, геосфери, які взаємодіють між собою. Процеси, що відбуваються в кліматичній системі, зумовлюють саму можливість існування біосфери, отже, і людини.

Основною причиною зміни клімату є використання викопного палива та неефективне споживання енергії, що виробляється. Внаслідок надмірної кількості газів, які утворюються в результаті діяльності підприємств енергетичного комплексу, транспорту, сільського господарства, промисловості, а також лісових пожеж, виникає утримання сонячного тепла у нижніх шарах атмосфери, не даючи йому повертатись до космосу.

Детальніше...
 

До Дня екологічної освіти

До Департаменту надійшла інформація від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України щодо забезпечення питною водою сільського населення України.

Відповідно до представленої інформації, особливо гостро постає проблема забезпечення питною водою сільського населення, яке складає 30 % від загальної чисельності. Централізованим водопостачанням забезпечене лише 25 % сільських територій. При цьому тільки 9 % із них мають централізоване водовідведення (каналізацію). Таким чином, люди в селах України потопають у власних комунальних водах, які потрапляють у грунтові води.

Детальніше...
 

Відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів

Mіжнародна спільнота 9-10 травня відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Традиційно ці дні відзначаються низкою подій по всьому світу: спостереження за птахами у природних умовах, екскурсії, лекції, семінари, фотовиставки, конкурси для учнів та молоді тощо.  Україна також приєдналася до цієї традиції.

Детальніше...
 

9-10 травня Всесвітній день мігруючих птахів

У другу суботу та неділю травня відзначається Всесвітній день мігруючих птахів, який присвячений популяризації ідей збереження різноманіття птахів, серед яких значна частина європейських видів є мігруючими.

Детальніше...
 

Працівники Департаменту екології та природних ресурсів, зробивши корисну справу, відзначили день Землі

22 квітня 2015 року, у Всесвітній день Землі, представники Департаменту екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Черкаській області та Черкаського регіонального управління водних ресурсів організували акцію та очистили від сміття більше 5 кілометрів прибережно-захисної смуги Кременчуцького водосховища в Дахнівському мікрорайоні. За три години роботи було зібрано велику кількість пакувальних матеріалів, скляних і пластикових пляшок та інших відходів, які залишилися після відпочинку громадян.

Детальніше...
 

21 квітня 2015 року розпочато реалізацію Концепції проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно створення національного природного парку „Холодний Яр”

21 квітня 2015 року в відбулися зустрічі з громадами сіл Мельники та Головківка Чигиринського району стосовно обговорення питання створення національного природного парку „Холодний Яр” в Чигиринському і Кам’янському районах Черкаської області. На зустрічі були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, ДП „Кам’янське лісове господарство”, Чигиринської районної державної адміністрації, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та громадські активісти.

Детальніше...
 

За чисте довкілля

Шанобливе ставлення до природи є частиною культури та органічним елементом світогляду українців. Для привернення уваги до проблем навколишнього природнього середовища, проведення заходів, акцій з охорони природи та дбайливого до неї ставлення в календарі маємо одразу кілька всеукраїнських та міжнародних свят.

Детальніше...
 

УВАГА НЕРЕСТ!

У весняно-літній нерестовий період 2015 року розпочинається щорічна операція «Нерест-2015», в рамках якої, посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Детальніше...
 
Сторінка 46 з 51
You are here: