Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

У Черкасах проведено науково – практичний семінар "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні"

2 липня 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь у  науково-практичному семінарі "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні", проведеного Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги.

Детальніше...
 

Міжнародний день Дніпра

Щорічно, починаючи з 2003 року, в першу суботу липня відзначається свято третьої по величині (після Волги та Дунаю) річки Європи –Міжнародний день Дніпра. Це міжнародне неофіційне свято екологічного змісту, направлене на залучення уваги громадськості до проблем, пов'язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів р. Дніпро.

Детальніше...
 

Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають лісові і степові пожежі (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву). Для попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, в тому числі лісових масивах, населенню області потрібно дотримуватись певних правил поведінки.

Детальніше...
 

Обговорення проекту Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області. Засідання круглого столу

26 червня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації (далі – Департамент) відбулося засідання круглого столу на тему: «Обговорення проекту Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області» (далі – Проект).

Детальніше...
 

Вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами в Україні: досвід м. Вінниця

В рамках Європейського тижня Сталої Енергетики 19 червня 2015 року представники Департаменту відвідали полігон твердих побутових відходів м. Вінниця, що експлуатується комунальним унітарним підприємством "ЕкоВін" Вінницької міської ради.

Детальніше...
 

Наближення природоохоронного законодавства України до законодавства Європейського Союзу

Підписання Угоди про Асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (надалі Угоди) відкрило нові можливості та створило нові стандарти у різних сферах суспільного життя, включаючи й сферу охорони довкілля.

Детальніше...
 

Відзначення Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами

16 червня 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виховний захід екологічного спрямування приурочений до Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами. Подія відбулась на базі Комунального закладу «Черкаський обланий центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за адресою: вул. Смілянська, 132, м. Черкаси.

Детальніше...
 

Отруєння бджіл при використанні пестицидів та агрохімікатів під час обробки посівів сільськогосподарських культур

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, останнім часом у зв’язку із масовим застосуванням на посівних площах сільськогосподарських рослин пестицидів, почастішали випадки отруєння та загибелі бджіл.

Детальніше...
 
Сторінка 45 з 51
You are here: