Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 21 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Збережемо первоцвіти!

Весна…Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), сон-трава, шафран сітчастий, цибуля ведмежа, вовчі ягоди пахучі, тюльпан дібровний, проліски дволиста та сибірська, ряст Маршала, ряст порожнистий та ущільнений, горицвіт весняний, конвалія – це не повний перелік первоцвітів, що зустрічаються в області. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення, більшість з них занесена до Червоної книги України.

Детальніше...
 

3 березня – Всесвітній день дикої природи

Збереження довкілля – важливий напрям міжнародного співробітництва світової спільноти. В руслі цих світових процесів знаходиться й Україна, яка взяла на себе низку міжнародних зобов’язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року.

Детальніше...
 

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

Департамент екології та природних ресурсів завжди підтримує  активну, небайдужу молодь у її починаннях до практичних дій по збереженню навколишнього середовища та захисту природних багатств Черкащини.

Детальніше...
 

Розроблено проект Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року

Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації спільно з представниками громадських організацій екологічного спрямування прийнято активну участь у розробці проекту Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року (далі – Стратегія), яка була представлена 19 лютого 2015 року на розширеному засіданні робочої групи у великій сесійній залі Будинку рад.

Детальніше...
 

Запрошуємо до участі в Міжнародному екологічному форумі "Довкілля для України"

22-24 квітня 2015 року у м. Києві проходитиме Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України" за підтримки Кабінету Міністрів України (Доручення Віце-прем'єр-міністра України № 3073/1/1-15 від 05.02.2015 року).

Детальніше...
 

Громадською організацією „Центр соціального лідерства” ініційований Форум “Найкращий соціальний проект України - 2015”

У січні 2015 року до обласної державної адміністрації звернулася громадська організація „Центр соціального лідерства” з пропозицією долучитися до участі у форумі “Найкращий соціальний проект України - 2015”.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 28 січня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Золотоніської, Черкаської, Чорнобаївської, Смілянської районних державних адміністрацій та районних рад, а також виконавчих комітетів Черкаської, Золотоніської, Смілянської міських рад.

Детальніше...
 

На Черкащині проведено роботи по вивезенню на утилізацію відходів пестицидів

Однією із екологічних проблем області є зберігання на її території непридатних та заборонених до використання відходів хімічних засобів захисту рослин (далі – відходів пестицидів).

Детальніше...
 
Сторінка 45 з 49
You are here: