Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Про вирішення питання отримання негативних висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування

У зв’язку із набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", внесенням змін до Водного кодексу України та Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" змінилася процедура отримання дозволів на спеціальне водокористування.

Детальніше...
 

Відзначення Всесвітнього Дня захисту тварин

Для розширення знань дітей про тварин, виховання розумного бережливого ставлення до природи, дбайливого ставлення до тварин та вміння спостерігати за ними працівники Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації провели тематичний освітньо-виховний захід в дошкільному навчальному закладі № 37 Черкаської міської ради „Ракета”.

Детальніше...
 

Всесвітній День захисту тварин – свято, яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про тварин

Міжнародний День захисту тварин відзначається 4 жовтня. Рішення про святкування такого дня прийнято Учасниками Міжнародного конгресу прихильників руху з захисту природи Італії (Флоренція) в жовтні 1931 року. Це рішення підтримали організації, які створені з метою захисту тварин у різних країнах світу, проводячи в цей день різноманітні заходи з метою підвищення суспільної свідомості та активності громадян щодо захисту тварин. В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Детальніше...
 

Учнівська молодь загальноосвітньої школи № 15 Черкаської міської ради долучилася до всеукраїнської громадської природоохоронної кампанії „Батарейкам – утилізація!”

25 вересня 2015 року в актовому залі загальноосвітньої школи № 15 Черкаської міської ради відбулася ще одна акція всеукраїнської громадської природоохоронної кампанії „Батарейкам – утилізація!”. В акції взяли участь представники Черкаської обласної організації „Всеукраїнська екологічна ліга”, Національного молодіжного центру „Екологічні ініціативи”, Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта”, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Черкаській області.

Детальніше...
 

Щодо проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій

До відома суб’єктів господарювання області, органів місцевого самоврядування!

На даний час Міністерство екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди України), як правонаступник Державного агентства екологічних інвестицій України, забезпечує розгляд та прийняття в установленому порядку рішення про схвалення, реалізацію і фінансування проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій (далі – проекти екологічних інвестицій) та заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів; затверджує плани заходів щодо реалізації проектів екологічних інвестицій.

Детальніше...
 

Відбувся круглий стіл на тему: „Міжнародний день захисту озонового шару“

17 вересня у приміщенні прес-центру обласної державної адміністрації за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля відбулося засідання круглого столу на тему: „Міжнародний день захисту озонового шару“.

Детальніше...
 

Планування видатків та фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища відтепер по-новому

Мінприроди України удосконалило механізм планування видатків на здійснення природоохоронних заходів за рахунок коштів Державного бюджету.

Детальніше...
 

Відзначення Міжнародного дня захисту озонового шару

Озоновий шар захищає все живе на Землі від згубного впливу ультрафіолетового сонячного опромінення. Збереження цього шару є однією з першорядних проблем для всіх країн світу.

Детальніше...
 
Сторінка 43 з 52
You are here: