Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду з метою активізації роботи райдержадміністрацій роз’яснення орендарям процедури надання у користування на умовах оренди водних об’єктів

З метою координації діяльності райдержадміністрацій та районних рад щодо активізації робіт з надання в оренду водних об’єктів 25 вересня 2014 року в приміщенні Черкаської районної ради Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації організовано та проведено робочу нараду для представників Городищенської, Золотоніської, Кам’янської, Корсунь–Шевченківської, Смілянської, Черкаської, та Чорнобаївської районної державної адміністрації, Золотоніської та Чорнобаївської районної ради.

Детальніше...
 

Послідовність оформлення договору оренди водного об’єкта, розташованого за межами населеного пункту, за наявності діючого договору оренди земельної ділянки під ним

Розпорядженням облдержадміністрації від 20.06.2014 № 167 затверджені Методичні рекомендації з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів (далі – Методичні рекомендації), розташованих на території області, відповідно до яких визначена процедура надання в оренду водного об’єкту за наявності діючого договору оренди земельної ділянки.

Детальніше...
 

Координація діяльності районних державних адміністрацій щодо порядку користування водними об'єктами на сьогодні виступає одним з пріоритетних напрямків роботи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

22 вересня 2014 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за участі представників служб, які входять до складу Комісії з питань надання в оренду водних об'єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, що не входять до складу певного району, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 20.06.2014 № 167, відбулася робоча нарада з питань надання водних об’єктів в оренду.

Детальніше...
 

Запровадження дієвої співпраці - це вірний напрямок на шляху до ефективного виконання покладених на організацію обов’язків

Інформаційна взаємодія Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Черкаській області влучне рішення для  оперативного вжиття заходів та прийняття  відповідних управлінських рішень в галузі охорони навколишнього природного середовища. Відтепер установи надають інформацію про свою діяльність згідно Порядку здійснення інформаційної взаємодії, затвердженого наказами Департаменту від 18 серпня 2014 року та  Держекоінспекції від 22 серпня 2014 року.

Детальніше...
 

Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації закликає всіх автомобілістів та небайдужих громадян області відмовитись 22 вересня від використання автомобіля, долучитись таким чином, до акції “День без авто”

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак акції “День без авто” проходять за ініціативою громадськості чи місцевих органів влади в окремих містах України.

Детальніше...
 

До кінця 2014 року Черкащина повинна бути без пестицидів!

18 вересня 2014 року, в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулася робоча нарада з начальниками управлінь агропромислового розвитку Шполянської, Городищенської, Тальнівської райдержадміністрацій та головами сільських рад села Мехедівка Драбівського району та села Старосільське Городищенського району, на території яких знаходяться невідомі, непридатні та заборонені до використання хімічні засоби захисту рослин.

Детальніше...
 

Використання відновлюваних джерел енергії дозволить вирішити низку проблем, пов’язаних з забрудненням довкілля та глобальним потеплінням, зменшить загрозу енергетичної та економічної кризи

Альтернативна енергетика стає одним із базових напрямів розвитку технологій у світі, разом із інформаційними та нанотехнологіями вона важливою складовою нового постіндустріального технологічного укладу. За визначенням Міжнародного Енергетичного Агентства, відновлювальною називають енергію, отриману від сонця, вітру, біомаси, геотермальних, гідроенергетичних та океанських ресурсів, біогазу, рідких біопалив.

Детальніше...
 

В листопаді відбудеться Національний форум «Поводження з відходами в України: законодавство, економіка, технології»

4-7 листопада 2014 року в приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Національний форум „Поводження з відходами в України: законодавство, економіка, технології”.

Детальніше...
 
Сторінка 43 з 45
You are here: