Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 21 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Африканська чума свиней

Африканська чума свиней – це вірусне захворювання, яке відзначається високою смертністю і завдає величезні економічні збитки як державі, сільськогосподарським товаровиробникам, так і громадянам, які утримують в своєму господарстві свиней.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 18 серпня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Жашківської, Звенигородської, Катеринопільської, Лисянської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад, а також виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Детальніше...
 

Впровадження заходів по скороченню викидів в період НМУ - запорука чистого повітря

В останні тижні на території області встановилася спекотна та безвітряна погода, яка негативно впливає як на здоров'я населення так і на стан атмосферного повітря і зумовлює виникненню несприятливих метеорологічних умов.

Детальніше...
 

Про відкриття сезону полювання на пернату дичину на території Черкаської області

З 08.08.2015 в Черкаській області розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Детальніше...
 

Щодо отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами

Із набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" (Закон від 09.04.2014 № 1193-VII) із переліку документів дозвільного характеру були виключені "дозвіл на розміщення відходів" і "погодження лімітів на утворення та розміщення відходів".

Детальніше...
 

Запрошуємо прийняти участь у заходах передбачених Міжнародним форумом для сталого розвитку GREEN MІND - 2015

27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MІND – 2015 (далі – Форум).

Детальніше...
 

Щодо надання у користування водних об’єктів, розташованих на території області

З метою активізації роботи надання водних об’єктів у користування обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 24.07.2015 № 359 "Про надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області" (далі – Розпорядження).

Детальніше...
 

Департаментом проведено аналіз роботи щодо планування природоохоронних заходів для вирішення основних екологічних проблем в області

На сьогоднішній день, в умовах проведення Президентом та Урядом України реформ, направлених на децентралізацію влади, відповідальність органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади місцевого рівня у вирішенні екологічних проблем посилюється.

Детальніше...
 
Сторінка 42 з 49
You are here: