Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить навчання на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”

З метою реалізації державної політики  у сфері  поводження з небезпечними відходами і підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди на базі кафедри екологічної безпеки проводить навчанння на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”.

Детальніше...
 

В Департаменті проведено міжвідомчу робочу нараду

На виконання рішення міжвідомчої наради «Про стан законності у сфері охорони та раціонального використання лісових ресурсів»  яка відбулася в приміщенні прокуратури Черкаської області. Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації ініційовано проведення 23 січня 2014 року міжвідомчої робочої наради щодо передачі не закріплених земель зайнятих полезахисне лісосмугами суб’єктам господарювання.

Детальніше...
 

Охорона та збереження зелених насаджень – одна із засад спрямованих на забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини

Завданням законодавства України про рослинний світ є регулювання суспільних відносин у сфері охорони, використання та відтворення дикорослих та інших видів рослин.

Детальніше...
 

Запрошуємо до співпраці!

До уваги місцевих громад, громадських організацій екологічного  спрямування, місцевих органів виконавчої влади, науковців області.

Детальніше...
   
Сторінка 42 з 42
You are here: