Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 17 грудня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Керівництво Департаменту на робочій нараді наголосило на важливості виконання заходів обласної програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2014-2015 рок

17 квітня 2014 року рішенням обласної ради № 31-4/VI затверджено обласну програму вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2014-2015 роки (далі - Програма). З метою виконання заходів Програми та ефективного освоєння коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації 14 травня 2014 року відбулася нарада з представниками районних державних адміністрацій області на території яких, за даними інвентаризації, зберігаються відходи пестицидів.

Детальніше...
 

10-11 травня – Всесвітній день мігруючих птахів

Всесвітній день перелітних птахів був започаткований у 2006 році і є щорічною кампанією з розширення обізнаності щодо потреби охороняти мігруючих птахів та їх середовища існування. Всесвітній день мігруючих птахів організується Секретаріатами  Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS, Бонська конвенція) та угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) – двох міжнародних договорів з охорони дикої природи, адміністрування яких здійснюється Програмою охорони навколишнього природного середовища ООН (ЮНЕП), а також рядом партнерів, кількість яких зростає.

Детальніше...
 

Проведено нараду з метою надання практичної допомоги органам виконавчої влади та місцевого самоврядування

29 квітня 2014 року начальники відділів Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, відповідно до Плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації, провели нараду в залі засідань Золотоніської районної ради. На нараді були присутні представниками Золотоніської районної державної адміністрації,  районної ради та представники сільських рад. Метою зазначеного заходу – надання практичної допомоги та обговорення шляхів передачі незакріплених земель зайнятих полезахисними смугами суб’єктам господарювання та вирішення питань щодо впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів.

Детальніше...
 

Запрошуємо до співпраці!

Департамент екології та природних ресурсів пропонує прийняти участь у обговоренні теми «Забруднення атмосферного повітря в м. Черкаси». Інформацію розміщено у рубриці «Взаємодія з громадськістю» веб-сайту Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Детальніше...
 

День довкілля [фоторепортаж]

12 квітня 2014 року працівники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації долучилися до акції «За чисте довкілля!», організованої Черкаською обласною державною адміністрацією. Представники Департаменту прибирали територію вздовж вул. Рябоконя. Засмічені узбіччя доріг та кілька звалищ сміття – усе це було ліквідовано під час акції. Десяток мішків із непотребом та труби, які призначені для крапельного поливу – ще раз показують, що культурі поведінки треба вчити громадян міста, а особливо мешканців прилеглих будинків.

Детальніше...
 

УВАГА НЕРЕСТ!

Керуючись статтями 38 Закону України "Про тваринний світ", статтями 10 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних ресурсів", розпорядженням Черкаської обласної адміністрації від 24.03.2014 № 58 "Про окремі питання щодо охорони та відтворення водних живих ресурсів в області" та розпорядженням Черкаської обласної адміністрації від 02.04.2014 № 75 „Про внесення змін до розпорядження обласної від 24.03.2014 № 58” підтримано пропозицію Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Черкаській області щодо проведення в області з 01.04.2014 по 10.06.2014 двомісячника охорони риби та інших водних біоресурсів у період нересту.

Детальніше...
 

Маєте використані батарейки – відправте їх на переробку!

Проблема з використаними батарейками, перегорілими люмінесцентними лампами стає все більше актуальною. Як правило, ми викидаємо їх на смітники, а що буде далі – не хвилює. Викинуті таким чином батарейки рано чи пізно руйнуються, і їхній вміст потрапляє до повітря, ґрунту, ґрунтових вод та водойм. У деяких випадках може дістатися й до артезіанських вод. Подальший шлях важких металів з електроліту – на городи і в сади, а далі – на наші столи.

Використана батарейка — як кишенькова таблиця Менделєєва або ж бомба сповільненої дії. Потрапивши в землю, вона здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту (за даними Державного біологічного музею им. Тимирязева, м. Москва).

Детальніше...
 

Всесвітня кампанія Година Землі 2014

Підтримайте ініціативу проведення всесвітньої кампанії Година Землі! 29 березня 2014 о 20 год. 30 хв. вимкніть на одну годину світло та прилади, що не є суттєво важливими, щоби показати необхідність об’єднаних дій людей всього світу для боротьби зі зміною клімату. 

Детальніше...
 
Сторінка 42 з 43
You are here: