Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулася нарада щодо поводження з відходами пестицидів в області

Перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль  провів нараду щодо поводження з небезпечними відходами, які є на території області.

Детальніше...
 

У Черкасах відбулася «Міжнародна ніч кажанів»

З метою привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих Міністерство екології та природних ресурсів України звернулося до обласної державної адміністрації з пропозицією проведення акції «Міжнародна ніч кажанів».

Детальніше...
 

Ні – зміні клімату! Впроваджуйте заходи по скороченню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Найбільш важливими причинами зміни клімату є: зміни інтенсивності сонячної радіації, зміни в циркуляції світового океану та вплив людської діяльності або антропогенний фактор. 
Основним факторами антропогенного впливу на клімат є збільшення викидів парникових газів в атмосферному повітрі внаслідок роботи промислових підприємств, теплових електростанцій та автотранспорту.

Детальніше...
 

У Черкаському зоологічному парку відбудеться «Міжнародна ніч кажанів»

За інформацією, розміщеною на офіційні сторінці Черкаського зоопарку у соціальній мережі Фейсбук з метою привернення уваги громадськості до проблем рукокрилих та їх охорони 1 вересня заплановано проведення науково-популярного заходу «Міжнародна ніч кажанів». Під час заходу відвідувачі зможуть прослухати лекцію на тему: «Кажани, значення в природі і житті людини», задати питання фахівцям; також буде проведено заочний конкурс дитячих малюнків (діти приносять з собою вже готові малюнки), безкоштовну екскурсію по зоопарку для переможців конкурсу,  майстер-клас з дистанційних методів досліджень рукокрилих. Повідомити про участь у заході можна за посиланням
Детальніше...
 

До уваги громадськості!

28 серпня 2018 року об 11 годині відбудуться громадські слухання у процесі громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Запорізька гідроенергетична компанія" - Реконструкція мікро ГЕС на р. Тясмин в межах с. Велика Яблунівка Смілянського району Черкаської області. Слухання відбудуться в адміністративній будівлі Великояблунівської сільської ради по вул. Данільченка, 1 В, с. Велика Яблунівка, Смілянський район.

Детальніше...
 

З Днем Незалежності та Днем Прапора!

Дорогі українці!
Шановні співвітчизники!

Прийміть вітання та побажання з нагоди 
Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України!

Ці свята передають дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу та перемог!


Колектив 
Управління екології та природних ресурсів
 
 
 

Триває відбір для участі у ІІ етапі конкурсу на розробку Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» проводить відбір громад, які потребують допомоги в плануванні низьковуглецевої політики, розрахунку базового кадастру викидів та відповідних заходів до 2030 року. Термін подачі заявок – до 15 вересня 2018 року.

Детальніше...
 

До уваги громадськості!


21 серпня 2018 року о 10 годині відбудуться громадські слухання у процесі громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля водозабору питних підземних вод ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат».Слухання відбудуться в адміністративній будівлі ПрАТ «ЧШК», 5 поверх, кабінет 68, зал засідань, за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 170.

 
Сторінка 5 з 44
You are here: