Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В Україні буде створено єдиний орган із управління відходами

Реформою сфери управління відходів передбачено створення єдиного органу виконавчої влади,  який регулюватиме сферу управління відходами та створення належної інфраструктури для поводження з ними.  Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час засідання Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами до 2030 року.

Детальніше...
 

Уряд підтримав законопроект про заборону використання диких тварин у цирках

Кабінет Міністрів розглянув та схвалив запропоновані Мінприроди зміни до законодавства, яке стосується захисту тварин від жорстокого поводження, – повідомляється на сайті профільного відомства.

«Уряд підтримав наш законопроект, який врегульовує ряд  питань щодо захисту тварин від жорстокого поводження. Зокрема, і заборону використання диких тварин у цирках із перехідним періодом 5 років», -  сказав Остап Семерак.

Детальніше...
 

З 10 січня по 5 лютого в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

Законом України "Про мисливське господарство та полювання" (далі – Закон) регулюються правові, економічні та організаційні засади діяльності юридичних і фізичних осіб у галузі мисливського господарства та полювання. Нормами зазначеного Закону забезпечуються рівні права усім користувачам мисливських угідь у взаємовідносинах з органами державної влади щодо ведення мисливського господарства, організації охорони, регулювання чисельності, використання та відтворення тваринного світу.

Детальніше...
 

Наближаються різдвяні та новорічні свята

В області розпочалася підготовка до різдвяних та новорічних свят. Багато українських родин зустрічатимуть їх зі святковими ялинками. А тому з наближенням до свят все більшої актуальності набуває питання придбання ялинок.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства на спеціальних плантаціях вирощено достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати понад 80 тисяч новорічних ялинок.

Детальніше...
 

14 грудня Черкаси відзначають 75-у річницю вигнання нацистських окупантів

Цього дня на Пагорбі Слави м. Черкас відбулися заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання з міста нацистських окупантів.

Детальніше...
 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2018 року біля пам’ятного знаку "Жертвам Чорнобилю" у Соборному парку відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

З метою розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, збереження цінних природно-ландшафтних комплексів та зразків садово-паркового будівництва за ініціативи Тальнівської районної державної адміністрації, Геронимівської сільської ради Черкаського району, Черкаської міської ради на розгляд сесії обласної ради Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації підготовлено проект рішення Черкаської обласної ради щодо оголошення 3 об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на загальній площі 20,20 га, а саме:

Детальніше...
 

Профспілкова організація Управління передала воїнам на схід лікарські та вітамінні засоби

Голова профспілкової організації Управління екології та природних ресурсів від імені всих спілчан передав волонтеру «Легіону Свободи» лікарські та вітамінні засоби, які отримають бійці, котрі беруть участь в ООС на сході України. Найближчим часом волонтери планують поїздку з тим, щоб привітати захисників з днем Збройних Сил України та передати їм необхідну допомогу.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 48
You are here: