Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Круглий стіл

20 жовтня 2017 року представниками управління взято участь у круглому столі на тему: «Впровадження Закону України «Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів» (далі-Протокол) та про використання екологічного податку», який відбувся в приміщенні Верховної ради України за ініціативи Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 

Відбулося засідання обласної комісії з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

13 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання комісії обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів (далі – МВВ), яка утворена відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 22.09.2014 № 343.

Детальніше...
 

Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів

На координаційній нараді, яка відбулася 09.10.2017 в обласній державній адміністрації в режимі селекторного зв’язку, начальник управління Звягінцева О.М. виступила з доповіддю "Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів".
Детальніше...
 

Оголошення про проведення конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році

Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  розпочинається приймання документів на конкурсний відбір природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.
Детальніше...
 

Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні проектів нормативно-правових актів

Мінприроди оприлюднило проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII та запрошує 12 жовтня всіх, хто стежить за цією темою, взяти участь у відкритому обговоренні проектів документів. 

 

5 та 6 жовтня очікується погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікується погіршення погодних умов на території України.

Детальніше...
   

Про державний фонд регіонального розвитку

У зв'язку із закінченням термінів подачі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, о 18.00 год 31.10.2017 припиняється реєстрація нових заявок на платформі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 
Сторінка 5 з 33
You are here: