Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 16 квітня по 20 квітня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Перелік анульованих ліцензій на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

Міністерство екології та природних ресурсів України, з метою запобігання порушень законодавства у сфері поводження з небезпечними відходами, інформує стосовно суб’єктів господарювання, відносно яких було прийнято наказ про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Детальніше...
 

Громадська організація «Українські креативні реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють країну»

За інформацією громадської організації в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано тур містами України під час якого будуть проведені тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про довкілля, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримки команд активних дітей.

Детальніше...
 

Управління взяло участь у відзначенні Дня Землі у Канівському природному заповіднику

Представник Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації взяв участь в заходах з нагоди Дня Землі, який традиційно відзначають 22 квітня.

Детальніше...
 

На Черкащині провели День довкілля та День благоустрою

21 квітня на Черкащині провели заходи до Дня довкілля та Дня благоустрою. Заходи в рамках відзначення цих днів спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 

Внесено зміни до обласної програми охорони навколишнього природного середовища

Враховуючи пропозиції районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної державної адміністрації на пленарному засідання сесії обласної ради яке відбулося 20 квітня 2018 року прийнято рішення про внесення змін до обласної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки (далі - Програма).

Детальніше...
 

Внесено зміни до обласної програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016 – 2018 роки

20 квітня 2018 року на пленарному засідання сесії обласної прийнято рішення про внесення змін до обласної  програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016 – 2018 роки в частині фінансування робіт зі знешкодження відходів пестицидів в смт. Єрки Катеринопільського району.

 

22 квітня – Міжнародний день Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. В цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем природи люди проводять різноманітні корисні та цікаві заходи, спрямовані на об'єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 40
You are here: