Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації Овчаренком С. М., 25 липня 2017 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Управління буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням області за телефоном (0472) 63-36-55.
 

ВІДБУДЕТЬСЯ ІV МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані (Ісламська Республіка Іран) буде проведено Четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук (YES).

Детальніше...
   

Конкурси. Гранти

Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації підготував чергову підбірку грантів та конкурсів, в тому числі, постійно діючих.

Детальніше...
 

13 липня начальник Управління провела виїзний прийом у Маньківській райдержадміністрації

Під час виїзного прийому, на якому були присутні більше 40 осіб, громадяни та представники органів місцевого самоврядування отримали відповіді та роз'яснення стосовного хвилюючих та актуальних питань, які стосувалися екології та охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

7 липня – День працівника природно-заповідної справи

   

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи, професійне свято, яке започатковане Указом Президента України від 18 серпня 2009 року № 629/2009 „Про День працівника природно-заповідної справи“. Це свято всіх хто прагне зберегти природу і присвячує цій справі своє життя, свято небайдужих та дбайливих людей.
Детальніше...
 

Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву). Для попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, в тому числі лісових масивах, сільськогосподарських угіддях, торфовищах населенню області потрібно дотримуватись певних правил поведінки.

Детальніше...
 

В області відбувся круглий стіл «Екологічні проблеми Черкаської області та шляхи їх розв’язання»

30 червня 2017 року в приміщенні Черкаської обласної ради відбувся круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми Черкаської області та шляхи їх розв’язання». Організатором заходу виступила громадська організація Всеукраїнська екологічна ліга.
Детальніше...
 
Сторінка 5 з 30
You are here: