Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 18 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Визначені місця на Черкащині, де риболовля взимку буде заборонена – перелік

Відповідно до пункту 8.3 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об‘єктах України, пункту 4.14.3 Правил любительського і спортивного рибальства, за погодженням Інституту рибного господарства НААН України та з метою забезпечення сприятливих умов для зимівлі риби Черкасирибоохороною визначено межі та перелік зимувальних ям на Кременчуцькому водосховищі в період 2015-2016 років.

На зимувальних ямах любительське та спортивне рибальство забороняється з 01 листопада до закінчення весняно-літньої заборони, а промисловий лов – від початку льодоставу, але не пізніше  01 грудня, до закінчення весняно-літньої заборони.

 

На території Міжнародного виставкового центру проводитиметься ХІІІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2015»

У рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 № 268-р «Про підготовку і проведення Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE» з 10 по 13 листопада 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) проводитиметься ХІІІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2015», головними організаторами якого є Мінприроди, Мінрегіон, Держводагентство та  Міжнародний виставковий центр.

Детальніше...
 

Прийнято участь у нараді по питанню будівництва нового полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для міста Черкаси

29 жовтня 2015 р. представниками Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації взято участь у нараді проведеної Департаментом архітектури, будівництва та землеустрою виконавчого комітету Черкаської міської ради з питання проектування та будівництва об’єкту "Будівництво полігону ТПВ в адмінмежах Руськополянської сільської ради".

Детальніше...
 

Участь Департаменту у роботі науково-практичного семінару на тему: "Нормативно-правова база охорони атмосферного повітря" та звітно-виборчій конференції Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги

29 жовтня 2015 року у приміщенні Черкаського державного технологічного університету відбувся науково-практичний семінар на тему: "Нормативно-правова база охорони атмосферного повітря".

Детальніше...
 

Керівництво Департаменту екології та природних ресурсів прийняло участь у семінарі де студентська молодь обговорювала регіональні пріоритети у галузі охорони навколишнього природного середовища в процесі євроінтеграції

В Черкаському державному технологічному університеті 20 жовтня 2015 року для студентів другого курсу проведено семінар. Метою семінару було обговорення адаптації природоохоронного законодавства до європейських стандартів. В заході прийняли участь старший викладач Черкаського державного технологічного університету, голова Черкаської обласної громадської організації Всеукраїнської екологічної ліги Фоміна Наталія Максимівна, голова Черкаської обласної організації НМЦ „Екологічні ініціативи” Сергій Шмиголь, заступник директора Департаменту – начальник управління Довга Людмила Володимирівна та начальник відділу атмосферного повітря та поводження з відходами Рясик Олена Миколаївна.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого головою обласної державної адміністрації Ткаченко Ю.О., 02 листопада 2015 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Департаменту буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням за телефоном (0472) 63-36-55  .

 

Зменшення забруднення атмосферного повітря в наших силах!

Забруднення приземного шару атмосферного повітря виникає внаслідок викидів забруднюючих речовин в результаті господарської діяльності підприємств, установ та організацій, роботи автотранспорту, пожеж у природних екосистемах.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 15 жовтня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Корсунь-Шевченківської, Маньківської, Уманської, Христинівської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад.

Детальніше...
 
Сторінка 40 з 49
You are here: