Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації Управлінням екології та природних ресурсів 17 березня 2016 року проведено координаційну нараду у галузі охорони навколишнього природного середовища для представників виконавчих комітетів міст Черкаси та Золотоноша, а також Золотоніської, Черкаської, Чорнобаївської, Драбівської, Чигиринської районних державних адміністрацій.

Детальніше...
 

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою" "Let's Do It Ukraine"

Щорічно в області проходить всеукраїнська акція з благоустрою Let's Do It Ukraine " (Зробимо Україну чистою).

Детальніше...
 

Маньківський районній державній адміністрації надано методичну допомогу з питань здійснення повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища

11 березня 2016 року представниками управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації взято участь у нараді Маньківської районної державної адміністрації з головами сільських та селищних рад району.

Детальніше...
 

Увага! Порядок подання декларацій про відходи змінено

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 

Всесвітня кампанія Година Землі 2016

Всесвітній фонд дикої природи (World Wide Fund for Nature) спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» наприкінці березня 2007 року провели цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину. За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що, в свою чергу, сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу. Акцію назвали „Година Землі”. Ця ідея поширилася і стала популярна в багатьох країнах, так протягом попередніх років до неї приєдналися 7000 міст у 172 країнах зі всього світу.

Детальніше...
 

3 березня - Всесвітній день дикої природи

20 грудня 2013 року шістдесят восьмою сесією Генеральної Асамблеї ООН прийнято резолюцію, якою постановлено відзначати 3 березня День дикої природи. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.

Детальніше...
 

Щодо благодійного аукціону

26 лютого 2016 року представники Управління взяли участь у благодійному заході із продажу картин для допомоги молоді, якій діагностують ДЦП. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на придбання терапевтичного тренажера для активно – пасивного відновлення рухів кінцівок.

Зазначений захід  відбувся у  приміщенні Черкаського міського Палацу молоді південно-західного району міста. В заході взяли участь представники обласної державної адміністрації, міської влади, творчі колективи, небайдужі черкащани.

 

Проведено тематичну зустріч: „Дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок”

25 лютого 2016 року заступником начальника управління - начальником відділу земельних та водних ресурсів, заповідної справи, економіки природокористування, взаємодії із ЗМІ Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Довгою Людмилою Володимирівною прийнято участь в семінарі, організованому Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.

Детальніше...
 
Сторінка 40 з 52
You are here: