Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 21 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В області проводяться роботи щодо ліквідації виявленого у Чигиринському районі несанкціонованого звалища небезпечних відходів

З метою вирішення даного питання обласною  державною адміністрацією надано відповідні доручення для вжиття заходів реагування
в межах наданих повноважень:

Детальніше...
 

В мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин згідно з Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України Про тваринний світ”, розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 17.07.2013 № 215 Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області” з 10 січня по 05 лютого 2016 року проводиться облік чисельності тварин на території мисливських господарств області.

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ГРОМАДCЬКОСТІ!!!!!

Згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 02.11.2015 № 553 "Про структуру обласної державної адміністрації" в редакції розпорядження від 02.12.2015 № 612 "Про внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 02.11.2015 № 553" Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації перейменовано на Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

 

 

До уваги суб’єктів господарської діяльності щодо подання декларації про утворення відходів

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 

Відбулося засідання обласної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

17 грудня 2015 року відбулося засідання обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами (далі – Комісія), яка створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.10.2014 № 399.

Детальніше...
 

Відбулося засідання обласної комісії з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

16 грудня 2015 року відбулося чергове засідання комісії обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів (далі – МВВ), яка створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.09.2014 № 343.

Детальніше...
 

18 грудня Департаментом прийнято участь у позачерговому засіданні Громадської ради при Корсунь-Шевченківській районній державній адміністрації

Одним із основних питань, яке розглядалося на засіданні Громадської ради було обговорення стану річки Рось та водопостачання міста Корсунь-Шевченківський питною водою.

Детальніше...
 

Затверджено місця продажу ялинок в м. Черкаси

Рішенням Черкаського виконкому в і д 18. 12.2015 затверджено перелік місць проведення ярмарки з продажу новорічних ялинок , які працюватимуть з 8-00 до 20-00 у період з 19 до 31 грудня 2015 року.

Детальніше...
 
Сторінка 39 з 49
You are here: