Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Всесвітня кампанія Година Землі 2014

Підтримайте ініціативу проведення всесвітньої кампанії Година Землі! 29 березня 2014 о 20 год. 30 хв. вимкніть на одну годину світло та прилади, що не є суттєво важливими, щоби показати необхідність об’єднаних дій людей всього світу для боротьби зі зміною клімату. 

Детальніше...
 

22 березня - Всесвітній день води

«Не можна сказати, що вода необхідна

для життя: вона і є життя»

— Антуан де Сент-Екзюпері

Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року.

Детальніше...
 

21 березня МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

21 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день лісів, який проголошений в грудні 2012 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Детальніше...
 

Стан забруднення поверхневих вод Черкаської області у 2013 році (за результатами спостережень Черкаського обласного центру з гідрометеорології)

Спостереження за станом хімічного забруднення поверхневих вод Черкаським обласним центром з гідрометеорології проводяться на 6 водних об'єктах, в 10 пунктах. Загальна кількість відібраних проб води за 2013 рік становить: по річках Рось, Вільшанка, Тясмин, Велика Вись – 22;  по Канівському водосховищу (1 км вище міста Канева), Кременчуцькому водосховищу (0,5 км нижче міста Канева та в акваторії м. Черкаси) - 124.

Детальніше...
 

Порядок одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Атмосферне повітря є одним з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища. Так, без їжі людина може обходитись 5 тижнів, без води – 5 днів, а без повітря – 5 хвилин.

Детальніше...
 

Концепція Зеленого офісу

Люди проводять більшу частину свого життя в приміщенні. Вчені довели, що 93 % часу ми проводимо в замкнутому просторі, 5 % в переповненому і задушливому транспорті і лише 2 % – на вулиці (причому, не завжди на свіжому повітрі). Ось тому-то й надзвичайно важливо, щоб приміщення, де людина проводить практично все життя, були екологічно безпечними.

Детальніше...
 

До уваги власників відходів (керівників підприємств, установ, організацій, ФОП, голів сільських/селищних/міських рад)!

 Нагадуємо, що згідно пункту а статті 32 Закону України "Про відходи" забороняється вести будь-яку господарську діяльність, пов'язану з утворенням відходів, без одержання від уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами лімітів на обсяги утворення та розміщення відходів.

Детальніше...
 

Колектив Департаменту надає посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані

Пролита кров і втрачені життя громадян в мирний час. Це найстрашніше, що може трапитись. Керівництво та колектив Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації висловлює глибоке співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

Світла їм пам’ять.

Колектив Департаменту одноголосно вирішив надати посильну матеріальну допомогу для підтримки сімей загиблих та постраждалих на Майдані.

 

 
Сторінка 39 з 40
You are here: