Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 18 серпня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Жашківської, Звенигородської, Катеринопільської, Лисянської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад, а також виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Детальніше...
 

Впровадження заходів по скороченню викидів в період НМУ - запорука чистого повітря

В останні тижні на території області встановилася спекотна та безвітряна погода, яка негативно впливає як на здоров'я населення так і на стан атмосферного повітря і зумовлює виникненню несприятливих метеорологічних умов.

Детальніше...
 

Про відкриття сезону полювання на пернату дичину на території Черкаської області

З 08.08.2015 в Черкаській області розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Детальніше...
 

Щодо отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами

Із набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" (Закон від 09.04.2014 № 1193-VII) із переліку документів дозвільного характеру були виключені "дозвіл на розміщення відходів" і "погодження лімітів на утворення та розміщення відходів".

Детальніше...
 

Запрошуємо прийняти участь у заходах передбачених Міжнародним форумом для сталого розвитку GREEN MІND - 2015

27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MІND – 2015 (далі – Форум).

Детальніше...
 

Щодо надання у користування водних об’єктів, розташованих на території області

З метою активізації роботи надання водних об’єктів у користування обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 24.07.2015 № 359 "Про надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області" (далі – Розпорядження).

Детальніше...
 

Департаментом проведено аналіз роботи щодо планування природоохоронних заходів для вирішення основних екологічних проблем в області

На сьогоднішній день, в умовах проведення Президентом та Урядом України реформ, направлених на децентралізацію влади, відповідальність органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади місцевого рівня у вирішенні екологічних проблем посилюється.

Детальніше...
 

Стратегія екологічної політики України – важливий крок на шляху впровадження угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

30 липня цього року представниками Департаменту прийнято участь у громадських слуханнях щодо проекту оновленої Стратегії екологічної політики України.

Детальніше...
 
Сторінка 38 з 45
You are here: