Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Мінприроди України визначено основні пріоритети розвитку на 2016 рік

На нараді Міністерства екології та природних ресурсів України з представниками обласних державних адміністрацій, що відбулась 18 травня 2016 року, окреслено основні пріоритети розвитку на 2016 рік.

Детальніше...
 

22 травня – Міжнародний день біорізноманіття

З метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття на честь прийняття тексту Конвенції про біорізноманіття.

Детальніше...
 

Відбувся перший тур семінару "Розвиток заповідної справи на Черкащині"

17 травня 2016 року на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (далі – обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації) відбувся перший тур семінару на тему: "Розвиток заповідної справи на Черкащині" для посадових осіб органів місцевого самоврядування Золотоніського, Канівського, Чигиринського та Черкаського районів.

Детальніше...
 

12 травня в режимі on-line трансляції відбулося підсумкове засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

 Пунктом 19 рішення обласної ради від 25.03.2016  4-11/VII "Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2015 № 2-3/VII "Про обласний бюджет на 2016 рік" передбачено, що 50 % загального обсягу коштів на природоохоронні заходи розподіляється відповідно до конкурсного відбору проектів та заходів на умовах співфінансування (10 % місцеві бюджети, 90 % обласний бюджет). Зазначена сума у 2016 році складає 15281,134 тис. грн.

Детальніше...
 

10 травня 2016 року Всесвітній день мігруючих птахів

Відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів організується Секретаріатами Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS, Бонська конвенція) та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) – двох міжнародних договорів з охорони дикої природи, адміністрування яких здійснюється Програмою охорони навколишнього природного середовища ООН (ЮНЕП), а також рядом партнерів, кількість яких зростає.

Детальніше...
 

4 травня в режимі on-line відбулося чергове засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Попередньо відібрано 10 проектів, серед яких найвищі бали отримали проекти "Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Гагаріна в м. Городище Черкаської області", "Реконструкція окремих об´єктів каналізаційних очисних споруд м. Чигирин Черкаської області", "Реконструкція напірного колектора господарсько-побутової каналізації від КНС до очисних споруд каналізації м. Жашків Черкаської області", "Розчистка русла для підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Босівка в адміністративних межах Босівської сільської ради Лисянського району" та інші.

Детальніше...
   

Семінар "Основні принципи імплементації директив Європейського Союзу в секторі "Охорона природи"

13-15 квітня 2016 року на базі національного природного парку "Олешківські піски" (Херсонська область) пройшов семінар "Основні принципи імплементації директив Європейського Союзу в секторі "Охорона природи", в якому прийняв участь представник Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Сторінка 38 з 52
You are here: