Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб’єктів господарської діяльності, діяльність яких призводить до утворення та інших операцій у сфері поводження з відходами

Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації нагадує, що відповідно до вимог Закону України "Про відходи", суб'єкти   господарської  діяльності  у  сфері  поводження  з відходами  зобов'язані мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, крім суб’єктів господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув не перевищує 1000.

Детальніше...
 

З 10 січня по 5 лютого в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

З метою забезпечення об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях області Черкаською обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 17.07.2013 № 215 "Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області".

Детальніше...
 

11 січня в Україні відзначають День заповідників

Вперше День заповідників і національних парків в світі почали відзначатися в 1997 році за ініціативою Центру охорони дикої природи і Всесвітнього фонду дикої природи.

Детальніше...
 

Участь представників Департаменту в засіданні "круглого столу"

17 грудня 2014 року представники Департаменту прийняли участь у засіданні "круглого столу" на тему: "Дотримання вимог природоохоронного законодавства", що відбулась в приміщенні Державної екологічної інспекції у Черкаській області. Метою зборів було обговорення питань збереження довкілля Черкащини.

Детальніше...
 

Новорічну атмосферу можна створити без використання сокири!

В природі кожне дерево, проживаючи відведений йому вік займає певну екологічну нішу і виконує ряд функцій, зокрема поглинає вуглекислий газ та шкідливі речовини, що надходять у атмосферу з викидами автотранспорту та промислових підприємств та виділяє у повітря кисень.

Детальніше...
 

Люди, не будьте байдужими!

На початку грудня, у сюжеті телеканалу "Антенна", представники Черкаського міського товариста захисту тварин "Друг" закликали черкащан не залишатися байдужими та допомогти тваринам.

Детальніше...
 

Представники робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку провели зустріч з громадою сіл Мельники та Головківка Чигиринського району

23 грудня 2014 року в приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбулася зустріч робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку з представниками громади сіл Мельники та Головківка Чигиринського району. На заході були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Чигиринської районної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП „Кам’янське лісове господарство“, Канівського природного заповідника, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького,філіалу „Холодний Яр“ Національного історико-культурного заповідника „Чигирин“, Мельниківської та Головківської сільських рад Чигиринського району, науковці та громадські активісти.

Детальніше...
 

Про щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 року № 51 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“, з метою залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів, шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації організовано та проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу „До чистих джерел“.

Детальніше...
 
Сторінка 38 з 42
You are here: