Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого головою обласної державної адміністрації Ткаченко Ю.О., 15 лютого 2016 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Управління буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням за телефоном (0472) 63-36-55.

 

До відома громадян!

З метою забезпечення ефективної реалізації стратегічної цілі „Екологічна безпека та збереження довкілля“ Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 05.03.2015 № 38-1/ VI Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, розпочато роботу над розробкою проекту обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на період 2016 – 2020 роки (далі – Програма).

Детальніше...
 

Розвиток природно-заповідного фонду області один з пріоритетних напрямків роботи Управління екології та природних ресурсів

На виконання Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 05.03.2015 № 38-1/VI, в області ведеться активна робота зі створення нових і розширення меж існуючих територій та об’єктів природно-заповідного фонду області.

Детальніше...
 

Збереження та покращення стану вод малих та середніх річок області запорука збалансованого (сталого) розвитку

Водоресурсний потенціал будь-якої території є природною основою її економічного розвитку, соціального і екологічного благополуччя. Разом з тим, сучасна освоєність і ступінь господарського навантаження на водні об’єкти досягли рівнів, що перевищують самовідновну його здатність.

Детальніше...
 

В області проводяться роботи щодо ліквідації виявленого у Чигиринському районі несанкціонованого звалища небезпечних відходів

З метою вирішення даного питання обласною  державною адміністрацією надано відповідні доручення для вжиття заходів реагування
в межах наданих повноважень:

Детальніше...
 

В мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин згідно з Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України Про тваринний світ”, розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 17.07.2013 № 215 Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області” з 10 січня по 05 лютого 2016 року проводиться облік чисельності тварин на території мисливських господарств області.

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ГРОМАДCЬКОСТІ!!!!!

Згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 02.11.2015 № 553 "Про структуру обласної державної адміністрації" в редакції розпорядження від 02.12.2015 № 612 "Про внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 02.11.2015 № 553" Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації перейменовано на Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

 

 

До уваги суб’єктів господарської діяльності щодо подання декларації про утворення відходів

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
Сторінка 37 з 48
You are here: