Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги субʼєктів господарювання області!

Згідно вимог ст. 10 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" підприємства, установи, організації та громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності, що  здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов'язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зобов'язані:

Детальніше...
   

Про сезон полювання на диких парнокопитних, хутрових звірів та пернатої дичини на території Черкаської області

На території області господарську діяльність у сфері ведення мисливського господарства здійснюють 52 користувачі мисливських угідь на площі 1655993,69 га.

Детальніше...
 

Спалювання сухих рослинних залишків – небезпека для життя, здоров’я людини та навколишнього природного середовища

Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

Детальніше...
 

До уваги мешканців Чорнобаївського району!

13 листопада 2014 року з 10.00 до 13.00 год. в приймальній громадян Чорнобаївської районної державної адміністрації (вул. Леніна, 152, селище міського типу Чорнобай) директор Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Звягінцева Олена Миколаївна буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником Департаменту до 12 листопада 2014 року за телефоном (0472) 63-44-63.

 

Департамент екології та природних ресурсів запрошує ознайомитися із звітом з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області

На виконання вимог Законів України „Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки”, „Про екологічну мережу України”, рішення Координаційної ради з питань формування національної екологічної мережі від 26.11.2013 № 7 затвердженого Мінприроди України, доручення обласної державної адміністрації від 12.12.2013 № 8395/01/01-29 Департаментом спільно з Одеським державним екологічним університетом розроблена Регіональна схема екомережі Черкаської області.

Детальніше...
 

До уваги зацікавлених організацій та установ!

ТОВ "Міжнародний виставковий центр" (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15) запрошує усіх бажаючих прийняти участь у нижчезазначених виставкових заходах, які відбудуться з 4 по 7 листопада 2014 року. Організаторами виставок є Мінрегіони, Мінприроди, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Держводагентство, ТОВ "Міжнародний виставковий центр".

Детальніше...
 

Утворена комісія обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

З метою вирішення питання затвердження паспортів місць видалення відходів, розпорядженням облдержадміністрації № 343 від 22.09.2014 утворена комісія обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів, склад комісії наведений у додатку 1.

Детальніше...
 
Сторінка 37 з 40
You are here: