Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 17 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Проблеми, пов’язані із забрудненням атмосферного повітря в м. Черкаси (перевищення концентрацій аміаку та формальдегіду), розглянуто на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

23 березня 2015 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – регіональна комісія), що відбулося в приміщенні обласної державної адміністрації, розглянуто питання  забруднення атмосферного повітря в м. Черкаси.

Детальніше...
 

До уваги жителів Чигиринського району

16 квітня 2015 року з 10.00 по 13.00 год в Чигиринській районній державній адміністрації (вул. Богдана Хмельницького, 29, м. Чигирин) керівництво Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводиться до 14 квітня 2015 року за телефоном (0472) 63-36-55. Контактна особа Гончарова Юлія Олегівна.

 

Круглий стіл на тему „Вода і сталий розвиток”

„Вода без життя в біосфері невідома”
В.І. Вернадський

26 березня 2015 року в приміщенні Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького відбулося засідання круглого столу „Вода і сталий розвиток”, приурочене до відзначення Всесвітнього Дня води.

Детальніше...
 

Всесвітня кампанія Година Землі 2015

Підтримайте ініціативу проведення всесвітньої кампанії Година Землі! 28 березня 2015 о 20 год. 30 хв. вимкніть на одну годину світло та прилади, що не є суттєво важливими, щоби показати необхідність об’єднаних дій людей всього світу для боротьби зі зміною клімату. 

Детальніше...
 

22 березня - Всесвітній день води

22 березня 2015 року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором.

Детальніше...
 

Збережемо первоцвіти!

Весна…Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), сон-трава, шафран сітчастий, цибуля ведмежа, вовчі ягоди пахучі, тюльпан дібровний, проліски дволиста та сибірська, ряст Маршала, ряст порожнистий та ущільнений, горицвіт весняний, конвалія – це не повний перелік первоцвітів, що зустрічаються в області. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення, більшість з них занесена до Червоної книги України.

Детальніше...
 

3 березня – Всесвітній день дикої природи

Збереження довкілля – важливий напрям міжнародного співробітництва світової спільноти. В руслі цих світових процесів знаходиться й Україна, яка взяла на себе низку міжнародних зобов’язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року.

Детальніше...
 

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

Департамент екології та природних ресурсів завжди підтримує  активну, небайдужу молодь у її починаннях до практичних дій по збереженню навколишнього середовища та захисту природних багатств Черкащини.

Детальніше...
 
Сторінка 37 з 42
You are here: