Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В обласній державній адміністрації відбулася нарада по розширенню території Канівського природного заповідника

9 вересня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови В. Коваля відбулася нарада "Стан виконання Указів Президента України від 01.01.2010 № 2 "Про розширення території Канівського природного заповідника", від 20.05.2016 № 218 "Про внесення змін до деяких указів Президента України".

Детальніше...
 

Засiдання колегii

12 вересня 2016 року відбулось засідання колегії Черкаської обласної державної адміністрації з питання "Про підсумки економічного і соціального розвитку області та виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2016 року".

Детальніше...
 

В обласній державній адміністрації відбулася нарада „Стан річки Рось та шляхи вирішення проблемних питань“

6 вересня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови В. Коваля відбулася нарада „Стан річки Рось та шляхи вирішення проблемних питань.

Детальніше...
 

В Корсунь-Шевченківському районі проведено виїзну зустріч у галузі охорони навколишнього природного середовища

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації з особистого прийому громадян 30 серпня 2016 року проведено виїзну зустрів в м. Корсунь-Шевченківський.

Детальніше...
 

22 серпня відбулася координаційна нарада " Про р озвиток природно-заповідного фонду області"

22 серпня в обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада в режиму селекторного зв’язку, на якій розглянуто питання " Про розвиток природно-заповідного фонду області".

Детальніше...
 

В обласній державній адміністрації відбулася нарада у режимі селекторного зв’язку з питань гідрологічного та санітарного стану річок області, ситуації на Кременчуцькому водосховищі

16 серпня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови В. Коваля відбулася нарада у режимі селекторного зв’язку з питань гідрологічного та санітарного стану річок області, ситуації на Кременчуцькому водосховищі.

Детальніше...
 

На Черкащині збільшено площу об’єктів природно-заповідного фонду

Для збільшення площі заповідних об`єктів області підготовлено та передано до Мінприроди України матеріали щодо розширення територій об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення:

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання області!

Останнім часом за даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології в атмосферному повітрі області спостерігаються  несприятливі метеорологічні умови.

Детальніше...
 
Сторінка 36 з 51
You are here: