Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 18 липня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Координація діяльності районних державних адміністрацій щодо порядку користування водними об'єктами на сьогодні виступає одним з пріоритетних напрямків роботи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

22 вересня 2014 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за участі представників служб, які входять до складу Комісії з питань надання в оренду водних об'єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, що не входять до складу певного району, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 20.06.2014 № 167, відбулася робоча нарада з питань надання водних об’єктів в оренду.

Детальніше...
 

Запровадження дієвої співпраці - це вірний напрямок на шляху до ефективного виконання покладених на організацію обов’язків

Інформаційна взаємодія Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Черкаській області влучне рішення для  оперативного вжиття заходів та прийняття  відповідних управлінських рішень в галузі охорони навколишнього природного середовища. Відтепер установи надають інформацію про свою діяльність згідно Порядку здійснення інформаційної взаємодії, затвердженого наказами Департаменту від 18 серпня 2014 року та  Держекоінспекції від 22 серпня 2014 року.

Детальніше...
 

Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації закликає всіх автомобілістів та небайдужих громадян області відмовитись 22 вересня від використання автомобіля, долучитись таким чином, до акції “День без авто”

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак акції “День без авто” проходять за ініціативою громадськості чи місцевих органів влади в окремих містах України.

Детальніше...
 

До кінця 2014 року Черкащина повинна бути без пестицидів!

18 вересня 2014 року, в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулася робоча нарада з начальниками управлінь агропромислового розвитку Шполянської, Городищенської, Тальнівської райдержадміністрацій та головами сільських рад села Мехедівка Драбівського району та села Старосільське Городищенського району, на території яких знаходяться невідомі, непридатні та заборонені до використання хімічні засоби захисту рослин.

Детальніше...
 

Використання відновлюваних джерел енергії дозволить вирішити низку проблем, пов’язаних з забрудненням довкілля та глобальним потеплінням, зменшить загрозу енергетичної та економічної кризи

Альтернативна енергетика стає одним із базових напрямів розвитку технологій у світі, разом із інформаційними та нанотехнологіями вона важливою складовою нового постіндустріального технологічного укладу. За визначенням Міжнародного Енергетичного Агентства, відновлювальною називають енергію, отриману від сонця, вітру, біомаси, геотермальних, гідроенергетичних та океанських ресурсів, біогазу, рідких біопалив.

Детальніше...
 

В листопаді відбудеться Національний форум «Поводження з відходами в України: законодавство, економіка, технології»

4-7 листопада 2014 року в приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Національний форум „Поводження з відходами в України: законодавство, економіка, технології”.

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання області, що планують використовувати твердопаливні піролізні котли

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання області, що планують використовувати (використовують) твердопаливні котли (в т. ч. піролізні), щодо необхідності одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відповідно до вимог ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Детальніше...
 

Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища - одна з найважливіших подій екологічного календаря

З нагоди Всесвітнього дня навколишнього природного середовища, вітаємо професійних екологів, громадських діячів, науковців, всіх небайдужих до проблем навколишнього природного середовища та бажаємо міцного здоров'я та здорового довкілля, чистого повітря і кришталевої води, натхнення в роботі для забезпечення добробуту та процвітання України.

Детальніше...
 
Сторінка 36 з 38
You are here: