Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Проводитиметься позачергове засідання комісії з відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету 2016 році

У четвер, 17 листопада 2016 року, комісією з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році проводитиметься позачергове засідання.

На засіданні планується розглянути питання перерозподілу природоохоронних коштів по проектам, які пройшли конкурсний відбір,
а також питання внесення змін до Положення про комісію з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 16.03.2016 № 2.

Захід розпочнеться о 15.00 год.

 

 

 

"Як досягти належного екологічного врядування?"

Керівник управління Звягінцева О.М. взяла участь у конференції на  тему "Як досягти належного екологічного врядування?", що тривала 1 та 2 листопада.

Детальніше...
 

На Черкащині запрацював єдиний в Україні Інформаційно-просвітницький центр "Екологічна варта"

2 листопада 2016 року відбулась презентація єдиного в Україні Інформаційно-просвітницького центру "Екологічна варта" у селі Виграїв Корсунь-Шевченківського району.

Детальніше...
 

Стартував ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» - 2016

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Детальніше...
 

Відбудеться ХІv міждународний водний форум «AQUA UKRAINE-2016»

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 08 по 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XIV Міжнародний водний форум « AQUA UKRAINE -2016» у форматі спеціалізованої виставки та конференції.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації Овчаренком С. М., 31 жовтня 2016 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Управління буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням області за телефоном (0472) 63-36-55.

 

Продовжується реєстрація інвестиційних проектів для їх фінансування за рахунок коштів ДФРР

На даний час на он-лайн платформі Мінрегіону України триває реєстрація проектів для участі у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) у 2017 році.

Детальніше...
 

4 жовтня - Всесвітній День захисту тварин

Рішення про святкування Всесвітнього Дня захисту тварин було прийняте в 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи.

Детальніше...
 
Сторінка 35 з 51
You are here: