Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 21 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Увага! Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають лісові і степові пожежі (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву).

Детальніше...
 

З 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України „Про тваринний світ”, розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 17.07.2013 № 215 „Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”, з 15 по 25 липня на території мисливських господарств області проводиться облік чисельності пернатої дичини.

 

7 липня - День працівника природно-заповідної справи

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи.

Завдяки багаторічній праці фахівців у сфері заповідної справи: працівників установ природно-заповідного фонду, співробітників органів центральної та місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, науковців та активістів громадських екологічних організацій вже зроблено велику роботу у сфері природно-заповідної справи.

Детальніше...
 

Розширення доступу громадськості до екологічної інформації

Забезпечення широкого доступу громадськості до екологічної інформації регулюється Конституцією України, Законами України "Про  охорону  навколишнього  природного середовища", "Про  інформацію", "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування  в  Україні", положеннями Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в  процесі  прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань,  що стосуються довкілля.

Детальніше...
 

Відбулася нарада щодо стану справ в області з полігонами та сміттєзвалищами побутових відходів

23 червня 2016 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Коваля В. В. відбулася нарада
в режимі селекторного зв’язку з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, міськими головами.

Детальніше...
 

17 червня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

Рішення про святкування цього дня 1995 року прийняла Генеральна Асамблея ООН у зв’язку з річницею прийняття Конвенції по боротьбі з опустелюванням 17 червня 1994 року.

Детальніше...
 

Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено координаційну нараду у галузі охорони навколишнього природного середовища

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації Управлінням екології та природних ресурсів 8 червня 2016 року проведено координаційну нараду у галузі охорони навколишнього природного середовища для представників виконавчих комітетів міст Канів та Сміла, а також Городищенської, Канівської, Кам´янської, К. Шевченківської, Смілянської районних державних адміністрацій.

Детальніше...
 

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш, ніж 100 країнах світу.

Детальніше...
 
Сторінка 35 з 49
You are here: