Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Представники робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку провели зустріч з громадою сіл Мельники та Головківка Чигиринського району

23 грудня 2014 року в приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбулася зустріч робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку з представниками громади сіл Мельники та Головківка Чигиринського району. На заході були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Чигиринської районної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП „Кам’янське лісове господарство“, Канівського природного заповідника, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького,філіалу „Холодний Яр“ Національного історико-культурного заповідника „Чигирин“, Мельниківської та Головківської сільських рад Чигиринського району, науковці та громадські активісти.

Детальніше...
 

Про щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 року № 51 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“, з метою залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів, шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації організовано та проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу „До чистих джерел“.

Детальніше...
 

У м. Сміла відбулася виїзна нарада з вирішення проблемних питань пов'язаних із розміщенням твердих побутових відходів [фото]

10 грудня 2014 року на виконання доручення голови обласної державної адміністрації Ю. Ткаченка відбулася виїзна нарада в м. Сміла по вирішенню проблемних питань, пов'язаних із сміттєзвалищами м. Сміла та с. Ташлик Смілянського району.

Детальніше...
 

До уваги мешканців Канівського району!

18 грудня 2014 року з 10.00 до 13.00 год. в приймальній громадян Канівської районної державної адміністрації (вул. Олега Кошового, 3, м. Канів) директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Звягінцева Олена Миколаївна буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником Департаменту до 17 грудня 2014 року за телефоном (0472) 63-44-63 та представником Канівської районної державної адміністрації за телефоном тел. (04736) 3-22-63.

 

Чергове засідання колегії Черкаської обласної державної адміністрації

4 вересня 2014 року відбулося чергове засідання колегії Черкаської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності райдержадміністрацій та районних рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 9 грудня 2014 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Городищенської, Драбівської, Звенигородської, Катеринопільської, Лисянської, Монастирищенської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад.

Детальніше...
 

До уваги громадськості!

Ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Департаменті екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації повідомляє:

Детальніше...
 

До уваги субʼєктів господарювання області!

Згідно вимог ст. 10 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" підприємства, установи, організації та громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності, що  здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов'язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зобов'язані:

Детальніше...
 
Сторінка 34 з 37
You are here: