Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 17 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

   

Одним із шляхів розвитку природно-заповідної справи в області та збереження довкілля є створення національного природного парку „Холодний Яр”

Природно-заповідна справа в нашій країні на нинішньому етапі свого розвитку задекларована на найвищому рівні як сучасний пріоритет довгострокової державної політики. Це, безумовно, є свідченням цивілізованого шляху розвитку України, яка своєю політикою передбачає докорінне удосконалення й оптимальне функціонування природно-заповідної справи відповідно до нових соціально-економічних умов, її інтеграцію у Всеєвропейську стратегію збереження біотичного та ландшафтного різноманіття.

Детальніше...
 

Для забезпечення вільного доступу населення до екологічної інформації підготовлена Регіональна доповідь про стан навколишнього природного середовища в Черкаській області за 2014 рік

Охорона навколишнього природного середовища та раціональне використання природних ресурсів - це невід'ємна частина процесу
соціально-економічного розвитку як Черкаського регіону так і держави в цілому.

Детальніше...
 

Нові можливості та нові стандарти у сфері охорони довкілля

Підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом (далі – ЄС) та його державами-членами, з іншої сторони (надалі Угода про асоціацію) відкриває нові можливості та створює нові стандарти у різних сферах суспільного життя, включаючи й сферу охорони довкілля.

Детальніше...
 

Африканська чума свиней

Африканська чума свиней – це вірусне захворювання, яке відзначається високою смертністю і завдає величезні економічні збитки як державі, сільськогосподарським товаровиробникам, так і громадянам, які утримують в своєму господарстві свиней.

Детальніше...
 

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 18 серпня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Жашківської, Звенигородської, Катеринопільської, Лисянської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад, а також виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Детальніше...
 

Впровадження заходів по скороченню викидів в період НМУ - запорука чистого повітря

В останні тижні на території області встановилася спекотна та безвітряна погода, яка негативно впливає як на здоров'я населення так і на стан атмосферного повітря і зумовлює виникненню несприятливих метеорологічних умов.

Детальніше...
 
Сторінка 34 з 42
You are here: