Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 22 березня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

 

Ще назва є, а річки вже немає.
Усохли верби, вижовкли рови,
І дика качка тоскно обминає
Рудиментарні залишки багви

Серед природних систем нашої планети водно-болотні угіддя займають особливе місце. Якщо ліси вважають легенями біосфери Землі, то річкову мережу континентів можна назвати кровоносною системою наземних ландшафтів, завдяки якій відбувається обіг значної частини речовин, що забезпечують їх життєдіяльність.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що з метою оперативного прийому звернень громадян 03 лютого 2014 року з 15.00 до 17.00  керівництво Департаменту здійснюватиме прямий телефонний зв'язок «Гаряча лінія».

Звертайтесь за тел.: 63-36-55  

 

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить навчання на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”

З метою реалізації державної політики  у сфері  поводження з небезпечними відходами і підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди на базі кафедри екологічної безпеки проводить навчанння на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”.

Детальніше...
 

В Департаменті проведено міжвідомчу робочу нараду

На виконання рішення міжвідомчої наради «Про стан законності у сфері охорони та раціонального використання лісових ресурсів»  яка відбулася в приміщенні прокуратури Черкаської області. Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації ініційовано проведення 23 січня 2014 року міжвідомчої робочої наради щодо передачі не закріплених земель зайнятих полезахисне лісосмугами суб’єктам господарювання.

Детальніше...
 

Охорона та збереження зелених насаджень – одна із засад спрямованих на забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини

Завданням законодавства України про рослинний світ є регулювання суспільних відносин у сфері охорони, використання та відтворення дикорослих та інших видів рослин.

Детальніше...
 

Запрошуємо до співпраці!

До уваги місцевих громад, громадських організацій екологічного  спрямування, місцевих органів виконавчої влади, науковців області.

Детальніше...
   
Сторінка 34 з 34
You are here: