Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Департаментом проведено аналіз роботи щодо планування природоохоронних заходів для вирішення основних екологічних проблем в області

На сьогоднішній день, в умовах проведення Президентом та Урядом України реформ, направлених на децентралізацію влади, відповідальність органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади місцевого рівня у вирішенні екологічних проблем посилюється.

Детальніше...
 

Стратегія екологічної політики України – важливий крок на шляху впровадження угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

30 липня цього року представниками Департаменту прийнято участь у громадських слуханнях щодо проекту оновленої Стратегії екологічної політики України.

Детальніше...
 

Відбулася нарада з користувачами мисливських угідь

14 липня 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь в нараді з користувачами мисливських угідь, яка відбулася за ініціативи Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства в адмінприміщенні ДП «Черкаське лісове господарство».

Детальніше...
 

Участь громадськості при видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Питання безпечного навколишнього середовища на сьогодні хвилюють переважну більшість громадян України. Зростаюча екологічна свідомість населення, відсутність налагодженої комунікації та результативної взаємодії місцевих  органів влади з громадськістю у вирішенні низки проблем стимулюють громадський сектор до соціальної активності.

Детальніше...
 

Відбулося засідання круглого столу на тему: „Розвиток природно-заповідної справи на Черкащині”

Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації організовано проведення засідання круглого столу на тему: „Розвиток природно-заповідної справи на Черкащині”, приурочене до Дня працівника природно-заповідної справи.

Засідання відбулося 7 липня 2015 року в приміщенні Прес-центру обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

В Департаменті відбулося засідання круглого столу присвячене Міжнародному дню Дніпра

03 липня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації (далі – Департамент) відбулося засідання круглого столу на тему "Міжнародний день Дніпра".

Детальніше...
 

7 липня - День працівника природно-заповідної справи

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи.

В сучасних умовах зростаючого техногенного навантаження розвиток заповідної справи є одним з пріоритетів державної політики України. Збереження природи для майбутніх поколінь здійснюється шляхом заповідання еталонних природних комплексів, які представляють усе багатство флори і фауни того чи іншого регіону.

Детальніше...
 

У Черкасах проведено науково – практичний семінар "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні"

2 липня 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь у  науково-практичному семінарі "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні", проведеного Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги.

Детальніше...
 
Сторінка 33 з 40
You are here: