Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Мінприроди затверджено Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедуру сфері поводження з відходами

На виконання постанови кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 118 "Про затвердження Порядку подання декларацій про відходи та її форми" Мінприроди прийнято наказ від 18.05.2015 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами", зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.07.2016 за № 916/29046".

Детальніше...
 

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації Овчаренком С. М., 25 липня 2016 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Управління буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням області за телефоном (0472) 63-36-55.

 

В області проводиться інвентаризація полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 1 червня 2016 року в області проводиться інвентаризація місць видалення (полігонів, сміттєзвалищ) побутових відходів, у тому числі закритих та несанкціонованих.

Детальніше...
 

Вивезено отрутохімікати з території Навчального центру Державної прикордонної служби України (смт. Оршанець)

13 липня 2016 року з території Навчального центру Державної прикордонної служби України (смт. Оршанець) вивезені отрутохімікати в кількості 7,2 тонни (вага відходів з врахуванням контейнерів склала 18,9 тонн).

Детальніше...
 

Увага! Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають лісові і степові пожежі (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву).

Детальніше...
 

З 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України „Про тваринний світ”, розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 17.07.2013 № 215 „Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”, з 15 по 25 липня на території мисливських господарств області проводиться облік чисельності пернатої дичини.

 

7 липня - День працівника природно-заповідної справи

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи.

Завдяки багаторічній праці фахівців у сфері заповідної справи: працівників установ природно-заповідного фонду, співробітників органів центральної та місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, науковців та активістів громадських екологічних організацій вже зроблено велику роботу у сфері природно-заповідної справи.

Детальніше...
 

Розширення доступу громадськості до екологічної інформації

Забезпечення широкого доступу громадськості до екологічної інформації регулюється Конституцією України, Законами України "Про  охорону  навколишнього  природного середовища", "Про  інформацію", "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування  в  Україні", положеннями Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в  процесі  прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань,  що стосуються довкілля.

Детальніше...
 
Сторінка 33 з 48
You are here: