Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 17 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено нараду щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, районних та міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища 15 жовтня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено робочу нараду для представників Корсунь-Шевченківської, Маньківської, Уманської, Христинівської, Шполянської районних державних адміністрацій та районних рад.

Детальніше...
 

Про стан атмосферного повітря

Відповідно до „Положення про Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації“ Департамент забезпечує реалізацію на території області державної політики в галузі охорони навколишнього природного середовища, здійснює координацію діяльності у зазначеній сфері та бере участь у проведенні моніторингу стану навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

Вітаємо з Днем захисника України!

Торік Президент України Петро Порошенко видав указ про офіційне святкування Дня захисника України 14 жовтня, на Покрову, а 5 березня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон № 238-VIII, яким оголосила цю дату державним святом і неробочим днем.

Детальніше...
 

Про вирішення питання отримання негативних висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування

У зв’язку із набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", внесенням змін до Водного кодексу України та Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" змінилася процедура отримання дозволів на спеціальне водокористування.

Детальніше...
 

Відзначення Всесвітнього Дня захисту тварин

Для розширення знань дітей про тварин, виховання розумного бережливого ставлення до природи, дбайливого ставлення до тварин та вміння спостерігати за ними працівники Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації провели тематичний освітньо-виховний захід в дошкільному навчальному закладі № 37 Черкаської міської ради „Ракета”.

Детальніше...
 

Всесвітній День захисту тварин – свято, яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про тварин

Міжнародний День захисту тварин відзначається 4 жовтня. Рішення про святкування такого дня прийнято Учасниками Міжнародного конгресу прихильників руху з захисту природи Італії (Флоренція) в жовтні 1931 року. Це рішення підтримали організації, які створені з метою захисту тварин у різних країнах світу, проводячи в цей день різноманітні заходи з метою підвищення суспільної свідомості та активності громадян щодо захисту тварин. В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Детальніше...
 

Учнівська молодь загальноосвітньої школи № 15 Черкаської міської ради долучилася до всеукраїнської громадської природоохоронної кампанії „Батарейкам – утилізація!”

25 вересня 2015 року в актовому залі загальноосвітньої школи № 15 Черкаської міської ради відбулася ще одна акція всеукраїнської громадської природоохоронної кампанії „Батарейкам – утилізація!”. В акції взяли участь представники Черкаської обласної організації „Всеукраїнська екологічна ліга”, Національного молодіжного центру „Екологічні ініціативи”, Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта”, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Черкаській області.

Детальніше...
 

Щодо проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій

До відома суб’єктів господарювання області, органів місцевого самоврядування!

На даний час Міністерство екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди України), як правонаступник Державного агентства екологічних інвестицій України, забезпечує розгляд та прийняття в установленому порядку рішення про схвалення, реалізацію і фінансування проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій (далі – проекти екологічних інвестицій) та заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів; затверджує плани заходів щодо реалізації проектів екологічних інвестицій.

Детальніше...
 
Сторінка 33 з 42
You are here: