Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 17 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги громадян, які планують придбати новорічну ялинку

З метою недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок, притягнення до відповідальності винних осіб за самовільну заготівлю і реалізацію незаконно зрубаних дерев з 11 грудня поточного року Державною екологічною інспекцією у Черкаській області розпочато операцію «Новорічна ялинка».

Детальніше...
 

На шляху до створення національного природного парку «Холодний Яр»

За ініціативи обласної державної адміністрації Міністерством екології та природних ресурсів України в  листопаді проведено нараду стосовно створення національного природного парку «Холодний Яр». За результатами роботи вирішили: продовжити роботу над створенням парку «Холодний Яр»; Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ДП «Кам’янське лісове господарство», ДП «Чигиринське лісове господарство», Черкаському національному університету ім. Б.Хмельницького за участі представників Департаменту екології та природних ресурсів ОДА визначити до 10 грудня площу із зазначенням конкретних кварталів/виділів для створення національного природного парку, достатню для ефективної його роботи; Мінприроди та Держлісагентству розглянути питання можливості створення національного природного парку «Холодний Яр» в управлінні Держлісагентства, у двотижневий термін у разі невиконання попереднього завдання; Кам’янській райдержадміністрації за можливості ознайомитися із досвідом роботи національних природних парків в Кременецькому районі Тернопільської області, Яворівському районі Львівської області та їх впливу на розвиток цих районів.

Детальніше...
 

Прийнято участь у громадському обговоренні проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки

26 листопада 2015 року директором Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Оленою Звягінцевою прийнято участь у громадському обговоренні проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, яке відбулося в Актовому залі Мінприроди України.

Детальніше...
 

В Смілянському районі проведено виїзну нараду у галузі охорони навколишнього природного середовища

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації 26 листопада 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів надано методичну допомогу з питань здійснення повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища Смілянській районній державній адміністрації.

Детальніше...
 

Прийнято участь у Національному форумі з питань поводження з відходами

10-11 листопада 2015 року заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Баранов взяв участь у роботі Національного форуму "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології", одним з організаторів якого виступила громадська організація "Всеукраїнська екологічна ліга".

Детальніше...
 

Енергозбереження – один із шляхів до скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Відповідно до Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 26 травня 2015 року № 287/2015, забезпечення енергозбереження є одним із пріоритетів державної політики національної безпеки.

Детальніше...
 

На шляху до створення національного природного парку „Холодний Яр”

За ініціативи обласної державної адміністрації 13 листопада 2015 року Міністерством екології та природних ресурсів України проведено нараду стосовно створення  національного природного парку „Холодний Яр”. У нараді прийняли участь представники: Міністерства екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди), Державного агентства лісових ресурсів України (далі – Держлісагентство), Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП „Кам’янське лісове господарство”, Національного історико-культурного заповідника „Чигирин”, науковців та громадських організацій екологічного спрямування.

Детальніше...
 

Визначені місця на Черкащині, де риболовля взимку буде заборонена – перелік

Відповідно до пункту 8.3 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об‘єктах України, пункту 4.14.3 Правил любительського і спортивного рибальства, за погодженням Інституту рибного господарства НААН України та з метою забезпечення сприятливих умов для зимівлі риби Черкасирибоохороною визначено межі та перелік зимувальних ям на Кременчуцькому водосховищі в період 2015-2016 років.

На зимувальних ямах любительське та спортивне рибальство забороняється з 01 листопада до закінчення весняно-літньої заборони, а промисловий лов – від початку льодоставу, але не пізніше  01 грудня, до закінчення весняно-літньої заборони.

 
Сторінка 32 з 42
You are here: