Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Міжнародний день захисту озонового шару

ХХ століття залишило у спадок нашому поколінню дві взаємопов’язані глобальні екологічні проблеми: руйнування стратосферного озонового шару та потепління клімату Землі. Більшість вчених схиляються до того, що саме діяльність людини призвела до порушення природного балансу і вже сьогодні людство починає реально не тільки усвідомлювати наслідки своїх «перемог» над природою, але й нести тяжкі втрати. Так, природні катаклізми все частіше нагадують про себе, приводячи до катастрофічних наслідків, забираючи життя сотень і тисяч людей. Це проблема планетарного масштабу, яка вимагає негайного об’єднання всіх організаційних, інтелектуальних, матеріальних зусиль урядів всіх країн для захисту Землі від майбутніх екологічних катастроф.

Детальніше...
 

Коментар управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації на інформацію, яка з'явилась в окремих інтернет виданнях стосовно "лідерства Черкащини у сміттєвому антирейтингу"

На виконання доручень Кабінету Міністрів України в області проводиться інвентаризація місць видалення  побутових відходів.

Детальніше...
 

З днем працiвника лiсу!

 

Оновлено склад обласної комісії з питань затвердження паспортів місць видалення відходів (далі – МВВ)

Для забезпечення розгляду проектів паспортів МВВ на відповідність вимогам законодавства у сфері житлово-комунального господарства до роботи комісії залучено фахівців Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Детальніше...
 

В обласній державній адміністрації відбулася нарада по розширенню території Канівського природного заповідника

9 вересня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови В. Коваля відбулася нарада "Стан виконання Указів Президента України від 01.01.2010 № 2 "Про розширення території Канівського природного заповідника", від 20.05.2016 № 218 "Про внесення змін до деяких указів Президента України".

Детальніше...
 

Засiдання колегii

12 вересня 2016 року відбулось засідання колегії Черкаської обласної державної адміністрації з питання "Про підсумки економічного і соціального розвитку області та виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2016 року".

Детальніше...
 

В обласній державній адміністрації відбулася нарада „Стан річки Рось та шляхи вирішення проблемних питань“

6 вересня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови В. Коваля відбулася нарада „Стан річки Рось та шляхи вирішення проблемних питань.

Детальніше...
 

В Корсунь-Шевченківському районі проведено виїзну зустріч у галузі охорони навколишнього природного середовища

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністрації з особистого прийому громадян 30 серпня 2016 року проведено виїзну зустрів в м. Корсунь-Шевченківський.

Детальніше...
 
Сторінка 32 з 48
You are here: