Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні

Представник управління 30 листопада 2016 року взяла участь у семінарі з питання впровадження Проекту ГЕФ-Юнідо "Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні", що реалізується за підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ) Організації індустріального розвитку ООН (ЮНІДО) разом з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління (головний виконавець проекту в Україні).

Детальніше...
 

Проводитиметься позачергове засідання комісії з відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

У вівторок, 29 листопада 2016 року, комісією з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році проводитиметься позачергове засідання.

Захід розпочнеться об 11.00 год.

 

Взято участь у Національному форумі з питань поводження з відходами

22 листопада 2016 року представниками управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації взято участь у роботі Національного форуму "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології", одним з організаторів якого виступила громадська організація "Всеукраїнська екологічна ліга".

Детальніше...
 

Питання поводження з твердими побутовими відходами в області розглянуто на координаційній нараді в обласній державній адміністрації

21 листопада 2016 року під головуванням голови облдержадміністрації Ткаченка Ю. О. відбулася координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку з питань поводження з твердими побутовими відходами та використання вторинних ресурсів в області.

Детальніше...
 

Проводитиметься позачергове засідання комісії з відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету 2016 році

У четвер, 17 листопада 2016 року, комісією з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році проводитиметься позачергове засідання.

На засіданні планується розглянути питання перерозподілу природоохоронних коштів по проектам, які пройшли конкурсний відбір,
а також питання внесення змін до Положення про комісію з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 16.03.2016 № 2.

Захід розпочнеться о 15.00 год.

 

 

 

"Як досягти належного екологічного врядування?"

Керівник управління Звягінцева О.М. взяла участь у конференції на  тему "Як досягти належного екологічного врядування?", що тривала 1 та 2 листопада.

Детальніше...
 

На Черкащині запрацював єдиний в Україні Інформаційно-просвітницький центр "Екологічна варта"

2 листопада 2016 року відбулась презентація єдиного в Україні Інформаційно-просвітницького центру "Екологічна варта" у селі Виграїв Корсунь-Шевченківського району.

Детальніше...
 

Стартував ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» - 2016

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Детальніше...
 
Сторінка 31 з 48
You are here: