Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 16 грудня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Період тиші!

З метою здійснення охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

Детальніше...
 

Результати розширеної наради Міністерства екології та природних ресурсів України

31 березня 2016 року начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Олена Звягінцева прийняла участь у розширеній нараді, яку організувало Міністерство екології та природних ресурсів України.

Детальніше...
 

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

30 березня представниками управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації прийнято участь у заходах з посадки лісу організованих ДП "Черкаське лісове господарство" в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Детальніше...
 

На шляху до створення національного природного парку „Середньодніпровський“

Створення національного природного парку "Середньодніпровський" ініційовано Канівською міською радою. Клопотання про необхідність створення погоджено Міністерством екології та природних ресурсів України.

Детальніше...
 

НЕРЕСТ-2016!

У весняно-літній нерестовий період 2016 року розпочинається щорічна операція "Нерест-2016", в рамках якої, посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Детальніше...
 

Сьогодні відбувся обласний очний етап XV Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля – наш спільний дім" за тематикою – збереження і раціональне використання земельних ресурсів

Організатором конкурсу виступав Комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради". До складу журі увійшов представник Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Альона Литвин – заступник начальника відділу земельних та водних ресурсів, заповідної справи, економіки природокористування, взаємодії із ЗМІ.

Детальніше...
   

Прийнято обласну програму з утилізації відходів пестицидів

25 березня 2016 року на черговій сесії Черкаської обласної ради депутатами прийнято рішення про затвердження розробленої Управлінням "Обласної програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016 – 2018  роки".

 
Сторінка 31 з 43
You are here: