Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

На Черкащині оголошені 5 об’єктів природно-заповідного фонду

На другому пленарному засіданні двадцять четвертої сесії депутати своїм рішенням оголосили 5 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:

Детальніше...
 

Міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» запрошує до співпраці

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма для менеджерів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. 

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 10 по 14 вересня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларація про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

В облдержадміністрації проведено нараду щодо стану атмосферного повітря області

14 вересня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо стану атмосферного повітря в області та виконання заходів обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 -2020 за напрямком «Охорона атмосферного повітря». 

Детальніше...
 

Випалювання сухої трави, листя та рослинних залишків – небезпечне!

Восени загострюється проблема спалювання листя, сухої трави, стерні, рослинних залишків, а подекуди й умисного спалювання сміття. Дим, який утворюється при спалюванні містить чадний газ (монооксид вуглецю), який легко зв’язується з гемоглобіном крові внаслідок суттєво зменшується надходження кисню до тканин та може спричини кисневе голодування. Дим також містить канцерогенні речовини, зокрема банз(а)пірени, інші небезпечні для здоров’я речовини.

Детальніше...
 

До уваги громадськості!

17 вересня 2018 року о 12-00 Міністерство екології та природних ресурсів України проводитиме громадські слухання у процесі громадського обговорення звітів з оцінки впливу на довкілля ДП "Перемога Нова" на нове будівництво бригад з вирощування ремонтного молодняка птиці  в адміністративних межах Тубільцівської сільської ради Черкаського району, Черкаської області. Слухання відбудуться за адресою: вул. Черкаська, 30а, с. Первомайське Черкаського району (приміщення сільського клубу).

 

 

Відбувся круглий стіл на тему «Впровадження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на Черкащині на 2016-2020 роки»

12 вересня в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення класифікації працівників органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся круглий стіл щодо впровадження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на Черкащині на 2016-2020 роки. 

Детальніше...
 

В облдержадміністрації заплановано проведення наради щодо стану атмосферного повітря області

Обласною державною адміністрацією ініційовано проведення наради стосовно стану атмосферного повітря в області та вжиття заходів щодо його покращення.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 44
You are here: