Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 19 листопада 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Віталій Коваль закликав керівників на місцях посилити заходи з поліпшення стану річок в області

Результати проведених заходів з поліпшення гідрологічного стану річок області обговорили в обласній адміністрації. Мова про 4 суббасейни річок Тясмин, Ятрань, Супій, Гнилий Тікич, також про ситуацію на р. Рось. Засідання відбулось у режимі селекторного зв’язку з керівниками районів, міст, ОТГ, за участі представників структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних органів виконавчої влади, під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Детальніше...
 

Восени відбудеться ІІІ Міжнародна виставка «Waste management 2018»

2-3 жовтня 2018 року у м. Києві у виставковому центрі Торгово-промислової палати відбудеться ІІІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для збору і переробки відходів «Waste management 2018».

Детальніше...
 

В обласній державні адміністрації обговорили ситуацію з загибеллю риби в річці Рось

Під головуванням першого заступника голови облдержадмінстрації Віталія Коваля відбулась нарада з фахівцями профільних служб області, а також представниками місцевої влади Корсунь-Шевченківського щодо ситуації, яка склалася на річці Рось.

Детальніше...
 

Наприкінці серпня відзначатиметься Міжнародна ніч кажанів

В ніч із 25 на 26 серпня буде  відзначається одне з найнезвичайніших природоохоронних свят – Міжнародна ніч кажанів. Головна його мета -  привернути увагу громадськості до проблем рукокрилих і їх охорони.

Детальніше...
 

Якість атмосферного повітря на Черкащині

9 серпня в ефірі ТРК «Вікка» в програмі «Європейський простір»  висвітлено питання стосовно якості атмосферного повітря в області в рамках впровадження Угоди про асоціацію з Євросоюзом та реалізації євроінтеграційних процесів на регіональному рівні.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 6 по 10 серпня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларація про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Триває прийом заявок на премію соціальних проектів Social project awards

До 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подавати заявки на другу щорічну премію соціальних проектів Social project awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус».

Детальніше...
 

6 серпня - ДЕНЬ ДІЙ ЗА ЗАБОРОНУ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ

Сучасна ядерна зброя, що досягла значного рівня удосконалення, здатна знищити людську цивілізацію разом із довкіллям. Це засвідчують результати досліджень, проведених ученими багатьох країн, які узагальнено втілені у понятті «ядерна зима». Такі наслідки дорівнюють катастрофам планетарного характеру, оскільки застосування ядерної зброї пов’язано з тотальним порушенням природних законів планети Земля, що визначають життєдіяльність тваринного і рослинного світів. Нині не існує засобів запобігання ядерному нападу, тому жодна країна не може надійно та ефективно протистояти йому. За своїми характеристиками ядерна зброя є не тільки зброєю масового знищення, подібно до хімічної та біологічної (заборонені міжнародним правом), а й зброєю, яка значно перевищує своїми уражуючими властивостями всі відомі види озброєнь.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 43
You are here: