Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Оголошення про укладання договору з переможцем допорогової закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
Детальніше...
 

Президент підписав Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат". Документ був схвалений Верховною Радою 23 травня. Про це йдеться у повідомленні офіційного інтернет-представництва Президента України.

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у Городищенській райдержадміністрації

30 серпня 2017 керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Городищенській райдержадміністрації.

Детальніше...
   

Проведено координаційну нараду із районними державними адміністраціями

28 серпня в приміщені Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за участю представника Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено координаційну нараду із посадовцями Тальнівської, Шполянської, Лисянської районних державних адміністрацій щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Детальніше...
 

Увага зміни!

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України 28.04.2017 № 472 «Про внесення змін до наказу  Міністерства фінансів України 26.08.2014 № 836» оприлюднюємо зміни до паспорта бюджетної програми на 2017рік.

Детальніше...
 

Вітаємо!

Шановні друзі!

23 серпня наша країна та українці всього світу відзначають День державного прапора, а 24 серпня – День незалежності України.

Детальніше...
 

Обласною державною адміністрацією проведено координаційну нарада з питань поліпшення гідрологічного стану річок області

14.08.2017 в обласній державній адміністрації в режимі селекторного зв’язку відбулася координаційна нарада з питань поліпшення гідрологічного стану річок області.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 30
You are here: