Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський“

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом першого заступника очільника області Коваля Віталія Володимировича за участі представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та науковців 09.11.2017 відбулася нарада, присвячена обговоренню питань щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський” (далі – НПП „Середньодніпровський”).

Детальніше...
 

Представником управління взято участь в конференції

Представником управління взято участь в українсько-німецькій конференції на тему "Чиста вода для Корсуня", яка відбулася 15 листопада 2017 року в м. Корсунь-Шевченківський.

Детальніше...
 

У Смілянському районі буде проведено виїзний прийом громадян

16 листопада 2017 року з 11.00 до 13.00 години керівництвом управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації буде проведено особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Смілянської  районної державної адміністрації.

 

Уряд схвалив Національну стратегію управління відходами

8 листопада 2017 Кабінет Міністрів України розглянув та схвалив Національну стратегію управління відходами (далі – Стратегія), яка запроваджує в Україні європейські принципи поводження із усіма видами відходів: твердими побутовими, промисловими, будівельними, небезпечними, відходами сільського господарства.

Детальніше...
 

В облдержадміністрації відбулася наради по водних об’єктах області

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом першого заступника очільника області Віталія Коваля відбулася нарада, яка була присвячена розчистці меліоративних каналів.

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання області!

З 7 по 9 листопада 2017 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15» відбудеться ряд галузевих виставок зокрема:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Відбувся особистий прийом громадян у Чигиринському районі

26 жовтня 2017 року в приміщенні Чигиринської райдержадміністрації начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації Олена Звягінцева здійснила виїзний прийом громадян.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 33
You are here: