Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб'єктів господарювання!

У квітні до Дня довкілля традиційно відбудеться Всеукраїнський ECOFORUM екологів підприємств "ECOBUSINESS В УКРАЇНІ-2019", який покликаний забезпечити професійну спільноту актуальною інформацією задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних та земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 14 по 18 січня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

УВАГА! Змінено процедуру розгляду пропозицій по природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з обласного бюджету

Розпорядженням обласної державної адміністрації від 15.01.2019 № 21 утворено дорадчий орган – робочу групу з питань природоохоронних заходів (далі – робоча група).

Детальніше...
   

Щодо проекту Концепції реалізації державної політики у сфері промислового забруднення

Проект Концепції державної політики у сфері промислового заруднення закладає основу для реформи дозвільної системи. Це не одна реформа, не один лінійний процес, тому для його успіху вкрай важлива участь усіх зацікавлених сторін: і громадськості, і бізнесу, і місцевої влади — зазначив  заступник Міністра екологіі та природних ресурсів України з питань євроінтеграції Микола Кузьо  під час громадського  обговорення проекту Концепції в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі. 

Детальніше...
 

Остап Семерак: «Більша половина викидів парникових газів в Україні припадає на енергетичний сектор»

Вуглецемісткість внутрішнього валового продукту (ВВП) в Україні майже в два рази перевищує світові показники. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час 9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 2 по 11 січня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
   
Сторінка 4 з 48
You are here: