Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 29 травня по 1 червня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Фінал Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

22-24 травня в м. Черкаси на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" відбувся фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 21 по 25 травня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкту господарювання:

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Лисянської райдержадміністрації

22 травня 2018 року керівництво Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації провело виїзний прийом громадян у приміщенні Лисянської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Відбувся круглий стіл з нагоди відзначення Міжнародного дня біорізноманіття

У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбувся круглий стіл приурочений до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття. Організатором заходом виступили Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації та Навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ. Тут зібрались представники Черкаського державного технологічного університету, філії «Холодний Яр» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», Канівського природного заповідника,  студенти закладів вищої освіти.

Детальніше...
 

22 травня Черкащина відзначає Міжнародний день біорізноманіття

З метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття у зв’язку з прийняттям тексту Конвенції про біорізноманіття. Цьогорічного відзначення приурочене до 25-річчя набрання чинності Конвенції про біорізноманіття.

Детальніше...
 

У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відзначили Всесвітній день мігруючих птахів

З нагоди Всесвітнього дня мігруючих птахів, який відзначається в другу суботу травня, в Навчально-науковому інституті природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 10 травня на засіданні Зоологічного клубу відбувся брейн-ринг між студентськими командами.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 40
You are here: