Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Субота, 26 травня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулося засідання круглого столу на тему: „Розвиток природно-заповідної справи на Черкащині”

Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації організовано проведення засідання круглого столу на тему: „Розвиток природно-заповідної справи на Черкащині”, приурочене до Дня працівника природно-заповідної справи.

Засідання відбулося 7 липня 2015 року в приміщенні Прес-центру обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

В Департаменті відбулося засідання круглого столу присвячене Міжнародному дню Дніпра

03 липня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації (далі – Департамент) відбулося засідання круглого столу на тему "Міжнародний день Дніпра".

Детальніше...
 

7 липня - День працівника природно-заповідної справи

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи.

В сучасних умовах зростаючого техногенного навантаження розвиток заповідної справи є одним з пріоритетів державної політики України. Збереження природи для майбутніх поколінь здійснюється шляхом заповідання еталонних природних комплексів, які представляють усе багатство флори і фауни того чи іншого регіону.

Детальніше...
 

У Черкасах проведено науково – практичний семінар "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні"

2 липня 2015 року представниками Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь у  науково-практичному семінарі "Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні", проведеного Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги.

Детальніше...
 

Міжнародний день Дніпра

Щорічно, починаючи з 2003 року, в першу суботу липня відзначається свято третьої по величині (після Волги та Дунаю) річки Європи –Міжнародний день Дніпра. Це міжнародне неофіційне свято екологічного змісту, направлене на залучення уваги громадськості до проблем, пов'язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів р. Дніпро.

Детальніше...
 

Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають лісові і степові пожежі (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву). Для попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, в тому числі лісових масивах, населенню області потрібно дотримуватись певних правил поведінки.

Детальніше...
 

Обговорення проекту Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області. Засідання круглого столу

26 червня 2015 року в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації (далі – Департамент) відбулося засідання круглого столу на тему: «Обговорення проекту Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області» (далі – Проект).

Детальніше...
 

Вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами в Україні: досвід м. Вінниця

В рамках Європейського тижня Сталої Енергетики 19 червня 2015 року представники Департаменту відвідали полігон твердих побутових відходів м. Вінниця, що експлуатується комунальним унітарним підприємством "ЕкоВін" Вінницької міської ради.

Детальніше...
 
Сторінка 30 з 37
You are here: