Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

 

Відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

За інформацією, надісланою до облдержадміністрації, 4-5 грудня 2018 відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.
Детальніше...
 

Щорічна виставка Waste Air & Gas Management

27-28 листопада 2018 року у виставковому конгрес-центрі Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33), відбудеться щорічна виставка Waste Air & Gas Management, організатор виставки компанія «Бізнес-Форум».
Детальніше...
 

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET - 2018»

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 864-р, відбудеться  Міжнародний форум INNOVATION MARKET- 2018.
 
Детальніше...
 

До уваги громадян!

Згідно з графіком проведення прямого телефонного зв’язку "Гаряча лінія" з населенням області 31.10.2018 з 15:00 до 17:00 години функціонуватиме прямий телефонний зв’язок "Гаряча лінія" керівництва Управління з населенням області з питань охорони навколишнього природного середовища за телефоном (0472) 63-36-55.
 

Щодо проведення полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин в мисливських господарствах області

На сьогоднішній день, за зверненнями користувачів мисливських угідь області управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ведуться роботи щодо розгляду та погодження строків полювання, порядку здійснення полювання, норм добування та пропускної спроможності мисливських угідь.

Детальніше...
 

28 жовтня – день прийняття Всесвітньої Хартії природи

Всесвітня Хартія природи — міжнародний документ рекомендаційного характеру, в якому закріплено принципи поведінки людей, держав і світового співтовариства в цілому насамперед щодо живої природи. Схвалена й урочисто проголошена Генеральною асамблеєю ООН відповідно до її резолюції від 28 жовтня 1982р.

Детальніше...
 

Виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік щодо управління водними ресурсами за басейновим принципом та врахування інтересів місцевих громад

Як повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, відтепер кожна громада, яка проживає біля річки Дніпро, Случ чи Хомора, матиме представників в Басейновій Раді свого регіону.

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 44
You are here: