Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 19 листопада 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Уряд підтримав розроблений Мінприроди законопроект, який передбачає поступову відмову України від озоноруйнівних речовин

Кабінет Міністрів розглянув та підтримав розроблений Мінприроди законопроект «Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази», який створює передумови для зменшення споживання та виведення з обігу цих речовин. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, законопроект розроблено на виконання Україною міжнародних зобов’язань, зокрема, Монреальського протоколу та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 

Детальніше...
 

Мінприроди виступає за суттєве підвищення штрафів за випалювання рослинності

Мінприроди пропонує збільшити у кілька десятків разів штрафи за самовільне випалювання рослинності. Про це повідомив Міністр екологіі та природних ресурсів України Остап Семерак

Детальніше...
 

Відбулася нарада щодо поводження з відходами пестицидів в області

Перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль  провів нараду щодо поводження з небезпечними відходами, які є на території області.

Детальніше...
 

У Черкасах відбулася «Міжнародна ніч кажанів»

З метою привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих Міністерство екології та природних ресурсів України звернулося до обласної державної адміністрації з пропозицією проведення акції «Міжнародна ніч кажанів».

Детальніше...
 

Ні – зміні клімату! Впроваджуйте заходи по скороченню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Найбільш важливими причинами зміни клімату є: зміни інтенсивності сонячної радіації, зміни в циркуляції світового океану та вплив людської діяльності або антропогенний фактор. 
Основним факторами антропогенного впливу на клімат є збільшення викидів парникових газів в атмосферному повітрі внаслідок роботи промислових підприємств, теплових електростанцій та автотранспорту.

Детальніше...
 

У Черкаському зоологічному парку відбудеться «Міжнародна ніч кажанів»

За інформацією, розміщеною на офіційні сторінці Черкаського зоопарку у соціальній мережі Фейсбук з метою привернення уваги громадськості до проблем рукокрилих та їх охорони 1 вересня заплановано проведення науково-популярного заходу «Міжнародна ніч кажанів». Під час заходу відвідувачі зможуть прослухати лекцію на тему: «Кажани, значення в природі і житті людини», задати питання фахівцям; також буде проведено заочний конкурс дитячих малюнків (діти приносять з собою вже готові малюнки), безкоштовну екскурсію по зоопарку для переможців конкурсу,  майстер-клас з дистанційних методів досліджень рукокрилих. Повідомити про участь у заході можна за посиланням
Детальніше...
 

До уваги громадськості!

28 серпня 2018 року об 11 годині відбудуться громадські слухання у процесі громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Запорізька гідроенергетична компанія" - Реконструкція мікро ГЕС на р. Тясмин в межах с. Велика Яблунівка Смілянського району Черкаської області. Слухання відбудуться в адміністративній будівлі Великояблунівської сільської ради по вул. Данільченка, 1 В, с. Велика Яблунівка, Смілянський район.

Детальніше...
 

З Днем Незалежності та Днем Прапора!

Дорогі українці!
Шановні співвітчизники!

Прийміть вітання та побажання з нагоди 
Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України!

Ці свята передають дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу та перемог!


Колектив 
Управління екології та природних ресурсів
 
 
 
Сторінка 3 з 43
You are here: