Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

На колегії облдержадміністрації розглядалося питання про екологічні проблеми області, заходи зі збереження довкілля та реалізацію природоохоронних проектів

 

Враховуючи, що на сьогодні актуальними залишаються проблеми забруднення річок, атмосферного повітря, утворення стихійних сміттєзвалищ, перевантаження існуючих полігонів твердих побутових відходів, розширення мережі заповідних територій області, увагу на реалізації природоохоронних проектів та заходів в напрямку вирішення зазначених екологічних проблем було акцентовано на колегії обласної державної адміністрації, які відбулася 03.07.2018 року.

Детальніше...
   

3 та 4 липня 2018 року відбудеться Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Під час конференції також відбудеться презентація комітетів за напрямками діяльності щодо розвитку проектів використання мінеральної сировини України. Заплановано формування робочих та експертних груп за різними напрямками з розвитку гірничих галузей України.

Детальніше...
   

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 18 по 23 червня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступного суб’єкту господарювання:

Детальніше...
 

23 червня – День державної служби

Ураховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН Указом Президента України встановлений День державної служби, який відзначається починаючи з 2003 року.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 11 по 15 червня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

17 червня відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою

1995 Генеральною Асамблеєю ООНпроголошений Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою до річниці прийняття 1994року Конвенції ООН по боротьбі з опустеленням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році.

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 40
You are here: