Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 18 липня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

5 та 6 жовтня очікується погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікується погіршення погодних умов на території України.

Детальніше...
   

Про державний фонд регіонального розвитку

У зв'язку із закінченням термінів подачі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, о 18.00 год 31.10.2017 припиняється реєстрація нових заявок на платформі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Інформація про укладання договору

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг зі створення, друку та розміщення інформаційної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа. Свою електронну пропозицію на виконання даних послуг подав ТОВ «Револт».

Детальніше...
 

Проведено виїзний прийом громадян у Катеринопільському районі

28 вересня 2017 року керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Катеринопільській  райдержадміністрації.
Детальніше...
 

Повідомлення про виїзний прийом

Відповідно до графіку проведення особистих прийомів громадян 28 вересня 2017 року з 11-ї до 13-ї години у приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Оголошення про проведення закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа оприлюднено оголошення про проведення закупівлі щодо виконання робіт з розроблення 12 проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду за процедурою  відкритих торгів. Подати тендерні пропозиції можливо до 05.10.2017 року.

 

 

До уваги громадян та суб'єктів господарювання!

Згідно зі статтею 20 Закону України "Про охорону атмосферного повітря", статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення забороняється спалювання рослинності або її залишків та опалого листя, інших побутових та промислових відходів, які є джерелами забруднення  атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів.

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 38
You are here: