Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 жовтня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 22 по 26 січня 2018 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Проведено виїзний прийом громадян у Черкаському районі

24 січня керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Черкаській  районні державній адміністрації.

Детальніше...
 

Проведено зустріч зі старостами об’єднаних громад Черкащини

24 січня 2018 року в рамках тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост територіальних громад області» що триває в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, представниками управління проведено зустріч зі старостами об’єднаних громад Черкаської області.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 15 по 19 січня 2018 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Взято участь у семінарі з сільськими головами Чорнобаївського району

16 січня 2018 року представником управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації з метою координації діяльності районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища взято участь у семінарі з сільськими головами та спеціалістами сільських рад Чорнобаївського району.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 9 по 12 січня 2018 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

На Черкащині розпочався зимовий облік чисельності мисливських тварин

Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.07.2013 № 215 “Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”, облік мисливських тварин триватиме з 10 січня по 5 лютого  2018 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Детальніше...
 

Відбулася нарада з покращення гідрологічну стану річки Тясмин

Очищення та поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин – серед екологічних пріоритетів на цей рік. Основні заходи, спрямовані на відновлення Тясмину, обговорили на нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля.

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 42
You are here: