Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Субота, 26 травня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

20 серпня — Міжнародний день безпритульних тварин

Кожні треті вихідні серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин. Детальніше...
 

Триває конкурс на розробку та написання Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP) для малих громад

До 15 вересня 2017 року триває конкурс із розробки та написання Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP) серед малих громад України з чисельністю населення не більше 50 тис.
Детальніше...
 

Відбулася презентація першого в області мобільного стерилізаційно-карантинного пункту для безпритульних тварин

4 серпня 2017 року в обласній державній адміністрації презентовано перший на Черкащині мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, що оперативно вирішуватиме проблеми поширення сказу та зменшення чисельності безпритульних тварин у межах регіону.
Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 31 липня по 4 серпня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Триває робота над розширенням природно-заповідного фонду області

Природно-заповідний фонд області потребує розширення. Про перспективи йшлося під час круглого столу в ОДА під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Детальніше...
 

Круглий стіл

27 липня 2017 о 14.30 в приміщення Черкаської обласної державної адміністрації (каб. 340) відбудеться круглий стіл щодо розвитку природно-заповідного фонду Черкащини. Захід пройде під головуванням першого заступника голови адміністрації Коваля В.В.

 

До уваги громадян!

Відповідно до графіка, затвердженого заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації Овчаренком С. М., 25 липня 2017 року з 15.00 до 17.00 години керівництвом Управління буде проводитися прямий телефонний зв'язок „Гаряча лінія” з населенням області за телефоном (0472) 63-36-55.
 

ВІДБУДЕТЬСЯ ІV МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані (Ісламська Республіка Іран) буде проведено Четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук (YES).

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 37
You are here: