Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбувся обласний етап конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

27 березня 2018 року у комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся очний етап XVII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Темою цьогорічного конкурсу є «Раціональне природокористування».

Детальніше...
 

У Києві відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

За сприяння Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадської організації «Екологічні Ініціативи» в рамках впровадження Реанімаційного пакету реформ 3 квітня відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування». Захід відбудеться в м. Києві, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2-й поверх, офіс 21.

Детальніше...
 

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України»

22 березня 2018 року Верховна Рада України з метою врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям більшістю голосів народних депутатів ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Детальніше...
 

Програма заходів до Години Землі 24 березня 2018 року

24 березня 2018 року Черкащина долучається до всесвітньої кампанії Година Землі. Тема цьогорічної події – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Детальніше...
   

РОЗПОЧАТО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

З 15 березня 2018 року розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.
Детальніше...
 

22 березня відзначаємо Міжнародний день води

2 грудня 1992 року Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня води 22 березня, починаючи з 1993 року. Відтоді Всесвітній день води святкується щорічно.

Детальніше...
 

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку»

20 березня 2018 року Верховна Рада України з метою сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпечності життєдіяльності людей та охорони їх здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування ухвалила Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 44
You are here: