Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Україна візьме участь у Міжнародній спеціалізованій виставці "Експо-2017"

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 917-р "Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці "Експо-2017" Мінекономрозвитку разом з Держенергоефективності та Торгово-промисловою палатою України проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

Детальніше...
 

Черкащина готується до Дня благоустрою

З метою координації роботи райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування щодо благоустрою населених пунктів 03.04.2017 проведено координаційну нараду під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля. Начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Олена Звягінцева поінформувала про визначені ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 27 по 31 березня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева про програми регулювання чисельності безпритульних тварин

У містах та районах області нині працюють над програмами регулювання чисельності безпритульних тварингуманними методами. Нагадаю, обласну Програму ми затвердили минулого року. Нині ж аналогічні програми вже є у шести містах Черкащини. Зокрема, в Черкасах, Золотоноші, Ватутіному, Каневі, Катеринополі, Звенигородці та у Тальнівському районі. Наразі розробляють в Жашківському, Монастирищенському, Смілянському, Чорнобаївському та Шполянському районах.

Детальніше...
 

Заплановано проведення акції „Весняне свято чистоти“

Для поліпшення стану довкілля, естетичного та санітарного стану міста, КП „Дирекція парків“ 8 квітня 2017 року з 1100 по 1400 на території Черкаського міського парку Перемоги організовує захід „Весняне свято чистоти“ (суботник).

Детальніше...
 

Відбулася конференція "Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації"

Управління екології та природних ресурсів виступило співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції "Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації", яка відбулася 30 – 31 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Захід був приурочений 25-річчю діяльності науково-дослідної лабораторії "Екологія і освіта" навчального закладу.

Детальніше...
 

В області розпочинається проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та Дня благоустрою територій населених пунктів, Дня довкілля… Долучайтеся!

Нагадуємо, що на виконання Указу президента України від 06.08.98 № 855/98, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р, щороку у квітні-травні проводяться: День довкілля, Всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля" та День благоустрою територій населених пунктів.

Детальніше...
 

Прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі“

07.02.2017 року прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі“.

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 33
You are here: