Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В області триває операція «Першоцвіт»

В рамках операції з охорони та протидії протиправному збиранню, продажу ранньоквітучих видів рослин «Першвоцвіт» представники Управління спільно з працівниками Державної екологічної інспекції центрального округу провели спільний рейд в урочищі Холодний Яр.

Детальніше...
 

14 березня відзначається Всесвітній день проти гребель

Відзначення Всесвітнього дня проти гребель, на захист річок, води й життя започатковане у 1997 році за ініціативи громадської організації «Міжнародна мережа річок» (США).

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 4 по 7 березня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Випалювання сухої трави та рослинних залишків – небезпечне!

Щовесни як на Черкащині, так і в Україні загострюється проблема спалювання стерні, рослинних залишків, а подекуди й умисного спалювання сміття і підпалу сухої трави. Окрім безпосередньої загрози людському здоров'ю, ці явища можуть призвести до того, що вогонь з полів та подвір'їв перекидається на лісосмуги, які з ними межують та на інші ділянки і можуть загрожувати масштабними пожежами.

Детальніше...
 

На Черкащині оголошені 3 об’єкти природно-заповідного фонду

На сесії Черкаської обласної ради депутати більшістю голосів підтримали підготовлений Управлінням екології та природних ресурсів проект рішення про оголошення 3 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:
Детальніше...
 

Остап Семерак: «Україна нарешті зможе отримати дані щодо реальних обсягів викидів парникових газів»

Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні  законопроект № 9253 «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» (МЗВ), який передбачає створення система моніторингу з точними, достовірними даними про обсяги викидів парникових газів, які можуть застосуватися для різних цілей -  від удосконалення державної екологічної політики - до запровадження економічних інструментів регулювання цих викидів. За відповідне рішення проголосували 243 народних депутати.

Детальніше...
 

Остап Семерак: «Україна нарешті обрала державну екологічну політику, орієнтовану на випередження, а не подолання наслідків»

Верховна Рада у другому читанні та в цілому  підтримала  законопроект "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року", який має інтегрувати у всі сфери економіки  й повсякденне життя українців  екологічні стандарти, які діють в країнах ЄС. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Детальніше...
 

Верховна Рада схвалила за основу законопроект, який передбачає створення в Україні Єдиного реєстру імпортерів озоноруйнівних речовин

Закон врегулювує існуючий ринок імпортованих озоноруйнівних речовин та налагоджує державний облік і контроль за іх обігом. Йдеться здебільшого про спінювачі, розчинники та охолоджувачі у виробництві будівельних матеріалів, оборонній промисловості, секторах цивільної та промислової авіації, медичних та залізничних об’єктах, автомобільній промисловості тощо.

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 48
You are here: