Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб’єктів господарювання області!

З 7 по 9 листопада 2017 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15» відбудеться ряд галузевих виставок зокрема:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Відбувся особистий прийом громадян у Чигиринському районі

26 жовтня 2017 року в приміщенні Чигиринської райдержадміністрації начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації Олена Звягінцева здійснила виїзний прийом громадян.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 23 по 27 жовтня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларацію про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 

Про сезон полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів на території Черкаської області

 04.11.2017 в Черкаській області розпочинається сезон полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів.

Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2017/2018 років затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.10.2017  № 530, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 03.10.2017 за № 1215/31083.

Детальніше...
 

Для підвищення екологічної свідомості Черкащан встановлено макети інформаційних матеріалів

Формування екологічної свідомості, підвищення рівня екологічної освіти та культури - це те, що дійсно потрібно українському суспільству.

Детальніше...
 

Повідомлення про виїзний прийом

Відповідно до графіку проведення особистих прийомів громадян 26 жовтня 2017 року у приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Тривають роботи щодо створення НПП «Холодний Яр»

За інформацією прес-служби обласної державної адміністрації, в області напрацювали проект майбутнього НПП «Холодний Яр».

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 30
You are here: