Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 26 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Операція «Первоцвіт – 2018»

Щороку у весняний період проводиться операція «Первоцвіт», метою якої є збереження існуючих популяцій ранньоквітучих видів рослин шляхом їх безпосередньої охорони, боротьби із незаконним збиранням та торгівлею, проведення широкої інформаційної кампанії. 
Детальніше...
 

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО

 

В приміщенні облдержадміністрації відбулася нарада, присвячена двомісячнику охорони та відтворення водних біоресурсів в області

1 квітня на водоймах області розпочався двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту. Організаційні питання та план-графік проведення заходів на цей період обговорили на нараді під головуванням першого заступника голови облдержадмінстрації Віталія Коваля.
Детальніше...
 

Увага! Нерест!

В області розпочинається щорічна операція «Нерест-2018», в рамках якої, посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Детальніше...
 

З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тиші!

З метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

Детальніше...
 

Відбувся обласний етап конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

27 березня 2018 року у комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся очний етап XVII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Темою цьогорічного конкурсу є «Раціональне природокористування».

Детальніше...
 

У Києві відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

За сприяння Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадської організації «Екологічні Ініціативи» в рамках впровадження Реанімаційного пакету реформ 3 квітня відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування». Захід відбудеться в м. Києві, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2-й поверх, офіс 21.

Детальніше...
 

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України»

22 березня 2018 року Верховна Рада України з метою врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям більшістю голосів народних депутатів ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 36
You are here: