Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулася нарада щодо стану виконання програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки в частині збільшення питомої ваги площі природно-заповідного фонду області

31 липня в приміщені обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо стану виконання програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки в частині збільшення питомої ваги площі  природно-заповідного фонду області.

Детальніше...
 

Відбулася нарада з користувачами мисливських угідь

27 липня 2018 року представниками управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь в нараді з користувачами мисливських угідь, яка відбулася за ініціативи Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства в адмінприміщенні ДП «Черкаське лісове господарство».

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 23 по 27 липня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами декларації про відходи наступного суб’єкту господарювання:

Детальніше...
 

«Ні» жорстокому поводженню з безпритульними тваринами!

Останнім часом в засобах масової інформації набувають суспільного резонансу сюжети, які висвітлюють факти жорстокого поводження з безпритульними тваринами.

Детальніше...
 

Україна – унікальна! У Черкасах відкрилася виставка про національні природні парки

В холі Будинку Рад розпочала свою роботу експозиція з 22 інформаційних плакатів, на яких представлені відомості про 10 національних природних парки та один біосферний заповідник України.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

25 липня 2018 року з 15:00 до 17:00 функціонуватиме прямий телефонний зв’язок «гаряча лінія» керівництва Управління екології та природних ресурсів з населенням області за номером телефону (0472)63-36-55.

 

Держстат України затвердив нову форму статистичної звітності по викидах забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Наказом Державної служби статистики України від 06.07.2018 № 124 затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів у атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

Детальніше...
 

Кабінет Міністрів України підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

18 липня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів України членами Уряду було прийнято стратегічний документ переходу економіки України на модель низьковуглецевого розвитку, яка передбачає зменшення обсягу викидів парникових газів, відмову від викопного палива і старт інвестування у відновлювальні джерела енергії.

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 40
You are here: