Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулося засідання обласної комісії з питань затвердження паспортів місць видалення відходів

13 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання комісії обласної державної адміністрації з питань затвердження паспортів місць видалення відходів (далі – МВВ), яка утворена відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 22.09.2014 № 343.

Детальніше...
 

Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів

На координаційній нараді, яка відбулася 09.10.2017 в обласній державній адміністрації в режимі селекторного зв’язку, начальник управління Звягінцева О.М. виступила з доповіддю "Про реалізацію природоохоронних заходів в області за рахунок коштів місцевих бюджетів".
Детальніше...
 

Оголошення про проведення конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році

Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  розпочинається приймання документів на конкурсний відбір природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.
Детальніше...
 

Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні проектів нормативно-правових актів

Мінприроди оприлюднило проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII та запрошує 12 жовтня всіх, хто стежить за цією темою, взяти участь у відкритому обговоренні проектів документів. 

 

5 та 6 жовтня очікується погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікується погіршення погодних умов на території України.

Детальніше...
   

Про державний фонд регіонального розвитку

У зв'язку із закінченням термінів подачі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, о 18.00 год 31.10.2017 припиняється реєстрація нових заявок на платформі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Інформація про укладання договору

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг зі створення, друку та розміщення інформаційної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа. Свою електронну пропозицію на виконання даних послуг подав ТОВ «Револт».

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 37
You are here: