Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

«Ні» жорстокому поводженню з безпритульними тваринами!

Останнім часом в засобах масової інформації набувають суспільного резонансу сюжети, які висвітлюють факти жорстокого поводження з безпритульними тваринами.

Детальніше...
 

Україна – унікальна! У Черкасах відкрилася виставка про національні природні парки

В холі Будинку Рад розпочала свою роботу експозиція з 22 інформаційних плакатів, на яких представлені відомості про 10 національних природних парки та один біосферний заповідник України.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

25 липня 2018 року з 15:00 до 17:00 функціонуватиме прямий телефонний зв’язок «гаряча лінія» керівництва Управління екології та природних ресурсів з населенням області за номером телефону (0472)63-36-55.

 

Держстат України затвердив нову форму статистичної звітності по викидах забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Наказом Державної служби статистики України від 06.07.2018 № 124 затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів у атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

Детальніше...
 

Кабінет Міністрів України підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

18 липня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів України членами Уряду було прийнято стратегічний документ переходу економіки України на модель низьковуглецевого розвитку, яка передбачає зменшення обсягу викидів парникових газів, відмову від викопного палива і старт інвестування у відновлювальні джерела енергії.

Детальніше...
   

Про необхідність дотримання законодавства в галузі бджільництва

Серйозне занепокоєння викликає порушення агропідприємствами області порядку використання засобів захисту рослин, стимуляторів їх росту, мінеральних добрив, що викликає масову загибель бджіл – повідомляє Урядовий контактний центр.

Детальніше...
 

На фестивалі «Холодний Яр» функціонувала екогалявина

В селі Грушівка Кам’янського району з 6 по 8 липня вчетверте пройшов «Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Захід був і цікавим, і корисним завдяки насиченості подіями та локаціями. Зокрема, під час фестивалю функціонували: музична сцена, гутірковий майданчик, спортивна зона, дитячий майданчик, галявина для військових, відбувалися екскурсії Холодним Яром, діяли виставкові зони, проводилися майстер-класи від майстрів народної творчості тощо.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 48
You are here: