Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Триває конкурс фотографій "Вікі любить Землю"

1 травня 2017 року розпочався конкурс фотографій природи "Вікі любить Землю", що має на меті зібрати світлини всіх об'єктів природно-заповідного фонду України. Конкурс уперше проведений 2013 року в Україні. У 2014 році проект став міжнародним, у ньому взяло участь 15 країн, у 2015 році – 26 країн, у 2016 році – 24.

Детальніше...
 

Представники Управління відвідали Черкаську загальноосвітню школу № 4

В рамках відзначення Міжнародного дня птахів та Всесвітнього дня мігруючих птахів представники Управління екології та природних ресурсів облдержадмністрації провели захід на тему "Весна – пора нових пісень" та вікторину "Що ми чуємо?" з учнями 2-го класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у Кам'янці

25 квітня 2017 року начальником Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оленою Звягінцевою проведено виїзний прийом громадян у місті Кам'янці. Під час прийому мешканцям міста та району, представникам органів місцевого самоврядування надані роз'яснення з питань: у сфері поводження з відходами; процедури утримання та видалення зелених насаджень; функціонування територій та об'єктів природно-заповідного фонду.

 

26 квітня людство відзначає Міжнародний день пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф

26 квітня 1986 року Україна пережила найкрупнішу техногенну аварію в світі на Чорнобильській АЕС. З цього часу цей день перетворився в День скорботи за жертвами Чорнобильської трагедії та день перестороги  щодо відповідального використання мирного атому. Ми всі разом згадуємо і сумуємо за героями, які пожертвували своїм життям задля майбутнього цивілізації.

 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 18 по 21 квітня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Стан довкілля Черкаської області у березні 2017 року

Державний моніторинг стану атмосферного повітря в місті Черкаси проводиться лабораторією Черкаського обласного центру з гідрометеорології (ЦГМ) на трьох стаціонарних постах: ПСЗ № 2 – центр міста, вул. Святотроїцька, 68; ПСЗ № 3 – мікрорайон Дніпровський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 146; ПСЗ № 4 – південно-західний мікрорайон, вул. Олени Теліги, 4.

Детальніше...
 

22 квітня відзначаємо Міжнародний день Землі

Україна разом з усим прогресивним людством 22 квітня відзначає День Землі. В цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем природи люди проводять різноманітні корисні та цікаві заходи, спрямовані на об'єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Детальніше...
 

В Одесі відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

За інформацією Торгово-Промислової Палати України наданої до Кабінету Міністрів України, 27 квітня 2017 року у м. Одеса відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики можливості і перспективи» (далі – Форум).

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 33
You are here: