Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Субота, 16 грудня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулася конференція "Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації"

Управління екології та природних ресурсів виступило співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції "Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації", яка відбулася 30 – 31 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Захід був приурочений 25-річчю діяльності науково-дослідної лабораторії "Екологія і освіта" навчального закладу.

Детальніше...
 

В області розпочинається проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та Дня благоустрою територій населених пунктів, Дня довкілля… Долучайтеся!

Нагадуємо, що на виконання Указу президента України від 06.08.98 № 855/98, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р, щороку у квітні-травні проводяться: День довкілля, Всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля" та День благоустрою територій населених пунктів.

Детальніше...
 

Прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі“

07.02.2017 року прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі“.

Детальніше...
 

Боротьба с опустелюванням та деградацією земель!

Опустелювання – це один з найбільш тривожних світових процесів деградації навколишнього середовища, яке характеризується пониженням природно-ресурсного потенціалу території нижче допустимого рівня, що зумовлює деградацію рослинного покриву, погіршення продуктивності земель та може призвести до утворення умов аналогічних пустельним (понад 25 % відбувається з антропогенних причин). Воно загрожує здоров’ю та джерелам засобів для співіснування більше 1 млрд. людей. Щороку опустелювання і посуха призводять до втрат сільськогосподарської продукції орієнтовно на суму в 42 млрд. дол. США.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 20 по 24 березня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

1 квітня відзначається Міжнародний день птахів

В цей день 1906 року вперше було відзначено Міжнародний день птахів. Це стало можливим внаслідок прийняття Міжнародної конвенції з охорони птахів, яка була підписана 19 березня 1902 року та набула чинності 12 грудня 1905 року.

Детальніше...
 

Проведено посадку дерев на території Будище-Свидівоцької захисної дамби

Представники управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського регіонального управління водних ресурсів спільно із студентами-екологами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в заходах із посадки дерев в мікрорайоні „Дахнівка“.

Детальніше...
 

Відбувся очний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля – наш спільний дім"

29 березня у Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради відбувся обласний очний етап XVI Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля – наш спільний дім" за темою: "Ландшафти як середовище життя та об'єкти охорони". У складі журі конкурсу увійшов представник Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 30
You are here: