Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 лютого 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Проведено круглий стіл з відзначення Міжнародного дня біорізноманіття

24 травня 2017 року в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбувся круглий стіл та тематична виставка, приурочені до Міжнародного дня біорізноманіття. Організаторами заходу виступили Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації та Навчально-науковий інститут природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Детальніше...
 

Проведено семінар на тему: „Розвиток заповідної справи на Черкащині“

На виконання протоколу засідання круглого столу на тему: „Реалізація державної екологічної політики в області: стан справ, проблеми, перспективи“ від 28.02.2017, 22-23 травня 2017 року в приміщені Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників органів місцевого самоврядування Черкаської області проведено семінар на тему: „Розвиток заповідної справи на Черкащині“.

Детальніше...
 

21 травня українці вшанують жертв політичних репресій

У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у м. Чигирин

17 травня 2017 року начальником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Звягінцевою О.М. проведено виїзний прийом громадян у місті Чигирин.

Детальніше...
 

22 травня – Міжнародний день біорізноманіття

З метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття на честь прийняття тексту Конвенції про біорізноманіття.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2016 рік

За період з 10 по 13 травня 2017 року Управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

15 травня – Міжнародний день клімату

Клімат – це багаторічний режим погоди, який притаманний тій чи іншій місцевості на Землі, і є однією з її географічних характеристик.  Глобальний клімат Землі може характеризуватися лише одним параметром – середньорічною температурою поверхневого шару повітря. Багаторічний моніторинг виявив яскраво виражену тенденцію до її підвищення.

Детальніше...
 

Розділення побутових відходів - крок до чистого майбутнього!

Згідно Закону України «Про відходи», поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил.

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 33
You are here: