Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 19 листопада 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Увага! Нерест!

В області розпочинається щорічна операція «Нерест-2018», в рамках якої, посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Детальніше...
 

З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тиші!

З метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

Детальніше...
 

Відбувся обласний етап конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

27 березня 2018 року у комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся очний етап XVII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Темою цьогорічного конкурсу є «Раціональне природокористування».

Детальніше...
 

У Києві відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

За сприяння Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадської організації «Екологічні Ініціативи» в рамках впровадження Реанімаційного пакету реформ 3 квітня відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування». Захід відбудеться в м. Києві, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2-й поверх, офіс 21.

Детальніше...
 

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України»

22 березня 2018 року Верховна Рада України з метою врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям більшістю голосів народних депутатів ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Детальніше...
 

Програма заходів до Години Землі 24 березня 2018 року

24 березня 2018 року Черкащина долучається до всесвітньої кампанії Година Землі. Тема цьогорічної події – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Детальніше...
   

РОЗПОЧАТО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

З 15 березня 2018 року розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.
Детальніше...
 
Сторінка 9 з 43
You are here: