Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 26 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Оголошення про проведення закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа оприлюднено оголошення про проведення закупівлі щодо виконання робіт з розроблення 12 проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду за процедурою  відкритих торгів. Подати тендерні пропозиції можливо до 05.10.2017 року.

 

 

До уваги громадян та суб'єктів господарювання!

Згідно зі статтею 20 Закону України "Про охорону атмосферного повітря", статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення забороняється спалювання рослинності або її залишків та опалого листя, інших побутових та промислових відходів, які є джерелами забруднення  атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів.

Детальніше...
 

Представники Управління екології та природних ресурсів серед призерів Спартакiади

16 вересня 2017 року у Черкасах на Центральному стадіоні відбувся фінал обласноï Спартакiади серед команд держслужбовцiв та працівників органів місцевого самоврядування. Управлiння екологiï та природних ресурсiв Черкаськоï обласної державної адміністрації на змагання представляли Віталій Повар та Максим Сорочан.
Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання області!

З 3 по 4 жовтня 2017 року у м. Києві відбудеться міжнародна виставка обладнання та технологій для збору і переробки відходів «Waste Management 2017».

Детальніше...
 

Україна – НАТО. Співробітництво в сфері науки та охорони довкілля

З метою реалізації в області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України розроблено План заходів на 2017 рік.
Детальніше...
 

Триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

До 27.09.2017 року триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.
Детальніше...
 

Внесено зміни до обласної програми охорони навколишнього природного середовища

Враховуючи пропозиції Лисянської районної державної адміністрації, Буцької селищної ради Маньківського району, структурних підрозділів обласної державної адміністрації на пленарному засідання шістнадцятої сесії обласної ради яке відбулося 8 вересня 2017 року прийнято рішення про внесення змін до обласної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки (далі - Програма), зокрема:
Детальніше...
   
Сторінка 9 з 36
You are here: