Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року

16 серпня в приміщенні залу засідань Урядових комітетів Кабінетів Міністрів України відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року (далі – Координаційна рада), у якому взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль та начальник управління екології та природних ресурсів Олена Звягінцева.

Детальніше...
 

До уваги суб'єктів господарювання – спостерігаються несприятливі метеорологічні умови

Якість атмосферного повітря - один із чинників, який впливає на здоров`я людини та стан навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

Віталій Коваль закликав керівників на місцях посилити заходи з поліпшення стану річок в області

Результати проведених заходів з поліпшення гідрологічного стану річок області обговорили в обласній адміністрації. Мова про 4 суббасейни річок Тясмин, Ятрань, Супій, Гнилий Тікич, також про ситуацію на р. Рось. Засідання відбулось у режимі селекторного зв’язку з керівниками районів, міст, ОТГ, за участі представників структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних органів виконавчої влади, під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Детальніше...
 

Восени відбудеться ІІІ Міжнародна виставка «Waste management 2018»

2-3 жовтня 2018 року у м. Києві у виставковому центрі Торгово-промислової палати відбудеться ІІІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для збору і переробки відходів «Waste management 2018».

Детальніше...
 

В обласній державні адміністрації обговорили ситуацію з загибеллю риби в річці Рось

Під головуванням першого заступника голови облдержадмінстрації Віталія Коваля відбулась нарада з фахівцями профільних служб області, а також представниками місцевої влади Корсунь-Шевченківського щодо ситуації, яка склалася на річці Рось.

Детальніше...
 

Наприкінці серпня відзначатиметься Міжнародна ніч кажанів

В ніч із 25 на 26 серпня буде  відзначається одне з найнезвичайніших природоохоронних свят – Міжнародна ніч кажанів. Головна його мета -  привернути увагу громадськості до проблем рукокрилих і їх охорони.

Детальніше...
 

Якість атмосферного повітря на Черкащині

9 серпня в ефірі ТРК «Вікка» в програмі «Європейський простір»  висвітлено питання стосовно якості атмосферного повітря в області в рамках впровадження Угоди про асоціацію з Євросоюзом та реалізації євроінтеграційних процесів на регіональному рівні.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 6 по 10 серпня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларація про відходи наступного суб’єкта господарювання:

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 48
You are here: