Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відзначили Всесвітній день мігруючих птахів

З нагоди Всесвітнього дня мігруючих птахів, який відзначається в другу суботу травня, в Навчально-науковому інституті природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 10 травня на засіданні Зоологічного клубу відбувся брейн-ринг між студентськими командами.

Детальніше...
 

12 травня 2018 року – Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку у другу суботу травня світ відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Цьогорічне відзначення проходитиме під егідою офіційного об’єднання двох найбільших у світі просвітницьких кампаній: Всесвітнього дня мігруючих птахів (WMBD) та Міжнародного дня мігруючих птахів (IMDB). Це об’єднання зародилося під час Дванадцятої наради Конференції Сторін Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (Маніла, 26.10.2017). Три провідні організації з охорони птахів – Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин, Угода про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів та Довкілля для Америки – оголосили про партнерство для поглиблення усвідомлення важкого становища перелітних птахів у всьому світі.

Детальніше...
 

На Черкащині оголошений високий, а місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки

 

З моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву зростає ризик виникнення пожеж в природних екосистемах.

Детальніше...
   

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 23 квітня по 27 квітня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

3 травня відзначаємо Міжнародний День Сонця

Свято засноване Європейським відділенням Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) в 1994 році з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлюваних джерел енергії. Так, пропонованою Мінприроди Стратегією екологічної політики до 2030 року показник енергії, отриманої з відновлювальних джерел має становити 17% від загальної кількості отриманої в Україні енергії.

Детальніше...
 

Відбулося засідання робочої групи облдержадміністрації з розроблення проекту Національного плану управління відходами

27 квітня 2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту Національного плану управління відходами (далі – Національний план).

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2017 рік

За період з 16 квітня по 20 квітня 2018 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 44
You are here: